ARKOP i nawożenie użytków zielonych

Firma ARKOP w swojej ofercie posiada szeroką gamę atrakcyjnych produktów. Wśród nich, są nawozy na użytki zielone.

Ponadto, bogaty program do nawożenia użytków zielonych, w których dokładnie wyjaśniamy i tłumaczymy, jakich nawozów trzeba użyć, aby uzyskać dobry plon zielonej masy.
 
- Mogę tutaj powiedzieć, że takimi nawozami specjalistycznymi są Foliary łąki i pastwiska oraz Acti Plon łąki i pastwiska. Oprócz tego, w programie proponujemy siarczan magnezu jednowodny, a także nawozy typu Actical – chelat wapnia z aminokwasami czy też Proamin – nawóz aminokwasowy z mikroelementami – mówił Waldemar Cisak, przedstawiciel firmy Arkop.
 
Arkop jest firmą, która istnieje już na rynku od 25 lat, która swoją siedzibę posiada w Bukownie w okolicy Olkusza. Główną gałęzią, którą zajmuje się firma jest produkcja nawozów dolistnych wśród, których najczęściej pojawia się siarczan magnezu jednowodnego. Arkop to jedyna taka firma w Polsce, która specjalizuje się w dziedzinie nawozów dolistnych. Ponadto, w ofercie pojawiają się również mieszanki nawozowe.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!