Evergreen Solutions z nawozem OrCal na targach w Łodzi

OrCal powoduję szybka zmianę struktury gleby, co już w pierwszym roku stosowania nawozu przekłada się na wyniki gospodarza. Rolnicy nie muszą długo czekać na efekty. 1 tona nawozu OrCal podnosi o 1 jednostkę pH w ciągu 2 – 3 miesięcy.

Firma Evergreen Solutions Sp. z o.o. zajmuje się produkcją nawozu OrCal oraz jego dystrybucją na całą Polskę i Europę. Firma jest dysponentem praw do patentu P.229206 “Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników, sposób wytwarzania nawozu o kontrolowanym uwalnianiu oraz sposób stosowania nawozu” oraz praw do produktów nawozowych z serii OrCal® i OrCal® pHregulator®. Produkty te, wytwarzane są wyłącznie z wykorzystaniem technologii FuelCal® należącej również do firmy Evergreen Solutions.
 
 
Mówi Pan Adrian Radecki, Dyrektor Regionalny w firmie Evergreen  Solutions: Nawóz OrCal pHregulator organiczno-mineralny z aktywnym hydratem wapnia, który odkwasza i użyźnia glebę oraz  odżywia rośliny, to  nasz produkt docelowy. Wytworzony jest na bazie oryginalnych reagentów. Nawóz ten powinien być stosowany doglebowo, przy pomocy rozsiewaczy do nawozów mineralnych i środków wapnujących. Wskazane jest, by po zastosowaniu został wymieszany z glebą.
 

Orcal to uniwersalny produkt, posiadający zastosowanie  praktycznie w każdej uprawie. Pozytywnie wpływa na glebę powodując zatrzymanie wilgoci w  glebie. OrCal powoduję szybka zmianę struktury gleby, co już w pierwszym roku stosowania nawozu przekłada się na wyniki gospodarza. Rolnicy nie muszą długo czekać na efekty. 1 tona nawozu OrCal podnosi o 1 jednostkę pH w ciągu 2 – 3 miesięcy.
 
 
Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem nawozu OrCal m.in. o wzbogacenie w witaminy. Prace w laboratorium trwają cały czas - dodaje Adrian Radecki.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!