| Autor: agrozaopatrzenie

Problem gryzoni w ogrodzie

Od chwili, gdy człowiek zaczął uprawiać ziemię i czerpać z jej bogactw, musi zmagać się z uciążliwymi gryzoniami. Jest to istotny problem w przypadku gospodarstwa rolnego, ale również ogrodu czy działki.

Problem gryzoni w ogrodzie

Problem gryzoni rozwiąże RODENTOX DBW

Sygnał, którego nie możemy lekceważyć to nadgryziona kora drzew i korytarze wydrążone bezpośrednio pod powierzchnią gleby. W pierwszej kolejności należy zidentyfikować rodzaj szkodnika, gdyż tylko wówczas wybierzemy właściwą i skuteczną metodę jego zwalczania. Nierzadko jest nim nornik. Ten drobny gryzoń potrafi wyrządzić wiele szkód takich jak wyjadanie nasion i owoców, uszkodzenie korzeni roślin i cebul kwiatów, a nawet zniszczenie nowo posadzonych drzewek. O realnym zagrożeniu z jego strony świadczy też szybkie tempo rozmnażania i powszechność występowania. Dodatkowo zwalczanie utrudnia niezwykła czujność i zwykle nocna aktywność tego gryzonia.

Dlatego tylko szybkie i zdecydowane działanie pozwoli nam na zahamowanie jego inwazji i szkód z nią związanych. Jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod pozbycia się niechcianych gości jest preparat chemiczny o nazwie RODENTOX DBW. Dzięki zawartości wyselekcjonowanych składników pokarmowych i sprawdzonej substancji czynnej, świetnie sprawdza się w zwalczaniu nawet najbardziej uciążliwych gatunków takich jak nasz nornik, bezpośrednio w ich naturalnym środowisku.
 
Więcej informacji o firmie Agro Zaopatrzenie sprzedawcy preparatu na gryzonie RODENTOX DBW znajdziesz w wizytówce firmy.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!