| Autor: elpigaz

Mam instalacje/Mam stację

Przełom na rynku autogazu. Jeśli prowadzi się duże gospodarstwo rolne, można nie tylko zamontować w pojazdach instalację gazową LPG, ale także skorzystać z własnej stacji tankowania gazu.

Mam instalacje/Mam stację
Potencjał dwóch firm

Dla klientów prowadzących działalność rolniczą, Elpigaz, producent instalacji gazowych i zbiorników oraz Bałtykgaz, oferujący budowę stacji i dostawę LPG, przygotowały nowatorską ofertę pod nazwą AGRO LPG. Obejmuje przystosowanie różnych pojazdów i maszyn rolniczych, zasilanych olejem napędowym i benzyną, do zasilania tańszym LPG oraz uruchomienie stacji napełniania LPG na terenie gospodarstwa w celu zapewnienia jego lepszej dostępności. To pierwsza na rynku autogazu komplementarna usługa.

 
Wachlarz możliwości

Działalność rolnicza związana jest z prowadzeniem prac z dala od dostępnych stacji paliwowych, a w wielu przypadkach z wykorzystywaniem ciągników i maszyn obarczonych zakazem poruszania się po drogach publicznych. Sposobem na te niedogodności jest zaadaptowanie maszyn na LPG i korzystanie z zalet tańszego i bardziej ekologicznego autogazu z wykorzystaniem punktu tankowania LPG na własnym podwórku. Dostęp do LPG jest wówczas nieograniczony. Umożliwia tankowanie także innych pojazdów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, wózków widłowych oraz urządzeń. Nie ponosi się strat paliwa związanych z dojazdami do stacji zewnętrznej. Zalety rozwiązania dają się odczuć niemal od razu. Zaliczamy do nich korzyści finansowe wynikające ze stosowania tańszego LPG zamiast droższego ON i benzyny, pełną kontrolę nad rozliczeniem pojazdów w zakresie zużycia paliwa oraz gwarancję stałej i wysokiej jakości autogazu.
 
Komplementarna oferta i kompleksowa obsługa

Potencjał firm Elpigaz i Bałtykgaz, doświadczenie, fachowość, wiedza oraz praktyka rynkowa zapewniają klientom profesjonalną obsługę, poczynając od wsparcia w doborze rozwiązań i sposobu finansowania, przez pomoc w realizacji inwestycji, na regularnej obsłudze i serwisie kończąc. Oferta jest przeznaczona dla klientów oczekujących obniżenia kosztów prowadzonej działalności oraz ceniących przy tym wygodę i bezpieczeństwo. Elpigaz ma za sobą kilkadziesiąt lat tradycji w produkcji oraz wdrożeniach technologii na potrzeby motoryzacji i ponad 1 milion instalacji gazowych zamontowanych w pojazdach na całym świecie. Produkcja instalacji gazowych oraz szerokiej gamy zbiorników LPG realizowana jest w oparciu o własne rozwiązania techniczne oraz technologiczne, chronione patentami w kraju oraz za granicą.


Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!