Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Mam instalacje/Mam stację

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Przełom na rynku autogazu. Jeśli prowadzi się duże gospodarstwo rolne, można nie tylko...

Przełom na rynku autogazu. Jeśli prowadzi się duże gospodarstwo rolne, można nie tylko zamontować w pojazdach instalację gazową LPG, ale także skorzystać z własnej stacji tankowania gazu.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Potencjał dwóch firm

Dla klientów prowadzących działalność rolniczą, Elpigaz, producent instalacji gazowych i zbiorników oraz Bałtykgaz, oferujący budowę stacji i dostawę LPG, przygotowały nowatorską ofertę pod nazwą AGRO LPG. Obejmuje przystosowanie różnych pojazdów i maszyn rolniczych, zasilanych olejem napędowym i benzyną, do zasilania tańszym LPG oraz uruchomienie stacji napełniania LPG na terenie gospodarstwa w celu zapewnienia jego lepszej dostępności. To pierwsza na rynku autogazu komplementarna usługa.

 
Wachlarz możliwości

Działalność rolnicza związana jest z prowadzeniem prac z dala od dostępnych stacji paliwowych, a w wielu przypadkach z wykorzystywaniem ciągników i maszyn obarczonych zakazem poruszania się po drogach publicznych. Sposobem na te niedogodności jest zaadaptowanie maszyn na LPG i korzystanie z zalet tańszego i bardziej ekologicznego autogazu z wykorzystaniem punktu tankowania LPG na własnym podwórku. Dostęp do LPG jest wówczas nieograniczony. Umożliwia tankowanie także innych pojazdów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, wózków widłowych oraz urządzeń. Nie ponosi się strat paliwa związanych z dojazdami do stacji zewnętrznej. Zalety rozwiązania dają się odczuć niemal od razu. Zaliczamy do nich korzyści finansowe wynikające ze stosowania tańszego LPG zamiast droższego ON i benzyny, pełną kontrolę nad rozliczeniem pojazdów w zakresie zużycia paliwa oraz gwarancję stałej i wysokiej jakości autogazu.
 
Komplementarna oferta i kompleksowa obsługa

Potencjał firm Elpigaz i Bałtykgaz, doświadczenie, fachowość, wiedza oraz praktyka rynkowa zapewniają klientom profesjonalną obsługę, poczynając od wsparcia w doborze rozwiązań i sposobu finansowania, przez pomoc w realizacji inwestycji, na regularnej obsłudze i serwisie kończąc. Oferta jest przeznaczona dla klientów oczekujących obniżenia kosztów prowadzonej działalności oraz ceniących przy tym wygodę i bezpieczeństwo. Elpigaz ma za sobą kilkadziesiąt lat tradycji w produkcji oraz wdrożeniach technologii na potrzeby motoryzacji i ponad 1 milion instalacji gazowych zamontowanych w pojazdach na całym świecie. Produkcja instalacji gazowych oraz szerokiej gamy zbiorników LPG realizowana jest w oparciu o własne rozwiązania techniczne oraz technologiczne, chronione patentami w kraju oraz za granicą.


Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl