| Autor: redakcja3

Agrirepel Wrap - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Agrirepel Wrap - zgłaszający i producent HATHOR Sp. z o.o. | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Agrirepel Wrap - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
Agrirepel® Wrap jest jedyną folią do owijania bel na świecie, która odstrasza ptaki i gryzonie dzięki naturalnemu nietoksycznemu dodatkowi. Posiada certyfikat Europejskiej Agencji Chemikaliów, udowodniono, że jest ekologiczna, łatwa w użyciu i wydajna. Naszym celem podczas tworzenia Agrirepel® Wrap było ułatwienie życia rolnikom przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Agrirepel® Wrap uprości życie rolników, zapewniając im lepszą ochronę gospodarstwa bez zmiany dotychczasowego sposobu pracy.

Produkty Agrirepel® są innowacyjne, najwyższej jakości, skuteczne i gwarantują oszczędność czasu, pracy i pieniędzy. W odpowiedzi na potrzeby rolników z całego świata stworzyliśmy nowy rewolucyjny produkt. Folię do kiszonek, która odstrasza gryzonie i ptaki, działa odpychająco, nie krzywdzi zwierząt i powoduje trwały wstręt do naszej folii Agrirepel®. Wiedząc jak ważny podczas produkcji kiszonek jest brak dopływu tlenu, jak wiele pracy należy włożyć w przygotowanie kiszonki i szanując tym samym ciężką pracę rolników opracowaliśmy w naszych laboratoriach nowy rewolucyjny produkt w pełni bezpieczny dla środowiska, zwierząt oraz paszy. Nasz produkt gwarantuje najwyższej jakości folię, która jest wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne, odporna na promienie UV, bezpieczna dla środowiska, zapewniająca brak dopływu tlenu, a dodatkowo wzbogacona jest o składnik Combirepel™ odstraszający gryzonie i ptaki.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło: