| Autor: redakcja3

Czterogąsienicowy ciągnik rolniczy John Deere 8RX 410 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Czterogąsienicowy ciągnik rolniczy John Deere 8RX 410 - zgłaszający i producent JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Czterogąsienicowy ciągnik rolniczy John Deere 8RX 410 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
Jeśli priorytetem rolnika jest jak najmniejsze naruszanie gleby, seria 8RX będzie najlepszym wyborem. To idealna maszyna do wymagających terenów o dużym nachyleniu oraz trudnych typów gleby. Siła uciągu, dla której nie ma przeszkód, w połączeniu z technologią i komfortem niespotykanym dotąd w branży rolniczej. Nie bez powodu 8RX jest nazywany "Specjalistą od gleby". 4,5 metra kwadratowego powierzchni styku z podłożem zapewnia nie tylko uciąg, ale też ochronę gleby. Wypoczęty operator korzystający z systemów rolnictwa precyzyjnego marki John Deere może oddać się w pełni obserwowaniu maszyny współpracującej z pozycji fotela wyposażonego w funkcję masażu.
 

Sposób prowadzenia przez nas działalności ma strategiczne znaczenie dla trwałego sukcesu naszej firmy. O tym "sposobie" decydują nasze kluczowe wartości: uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. "Sposób" znajduje odzwierciedlenie w naszych pracownikach, produktach i procesach. W tym, jak prowadzimy nasze spółki, codzienną działalność i jak traktujemy Klientów, dostawców, dealerów oraz inne zainteresowane osoby.

Nasze kluczowe wartości określają kim jesteśmy. Jednoczą nas i wyróżniają na tle konkurencji.

Przestrzeganie tych wartości jest jedyną właściwą dla nas drogą, z której nigdy nie zbaczamy.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!