| Autor: redakcja3

DATA CONNECT - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

DATA CONNECT - zgłaszający i producent 365FarmNet KGaA mbH & Co KG / AGROCOM POLSKA Jerzy Koronczok| do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

DATA CONNECT - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
DataConnect jest interfejsem umożliwiającym wymianę danych telematycznych o położeniu, statusie, prędkości jazdy oraz poziomie paliwa wielu marek ciągników i maszyn (CASE IH, CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, STEYR). Rolnik - użytkownik wielu marek zamiast włączać wiele różnych oddzielnych aplikacji dla każdej z marek osobno, włącza jedną platformę, np. 365FarmNet gdzie obserwuje i analizuje pracę całej swojej "wielobarwnej" floty.

AGROCOM POLSKA prowadzona przez Jerzego Koronczoka, jest pierwszą w Polsce firmą zajmującą się rolnictwem precyzyjnym. Firma ściśle współpracuje z CLAAS POLSKA i reazlizuje zadania związane z segmentem CLAAS EASY, czyli segmentem precyzyjnego rolnictwa.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!