| Autor: Hyperin

HYPERIN fundatorem nagrody w konkursie Polagra Premiery

HYPERIN fundatorem nagrody w Konkursie na Międzynarodowych Targach Rolniczych podczas tegorocznej edycji POLAGRA PREMIERY!

Podczas pierwszego dnia targów w dniu 17 stycznia 2020r., z okazji Dnia Agronoma i Zootechnika na terenie ekspozycji Targów Polagra Premiery odbywał się konkurs z cennymi nagrodami. Rozstrzygnięcie wyników konkursu nastąpiło jeszcze tego samego dnia o godzinie 16 w Strefie Innowacji w pawilonie 5A.
 
HYPERIN jako nagrodę ufundował specjalistyczny, stworzony z myślą o sektorze maszyn rolniczych zestaw środków czyszczących z aplikatorem. W zestawie, nagrodzie ufundowanej przez HYPERIN, za zajęcie II miejsca w organizowanym konkursie, znalazły się wszystkie flagowe produkty tej marki. 

 
Jako fundator nagrody za II miejsce, uczestniczyliśmy we wręczaniu ufundowanego przez naszą firmę kompletnego zestawu do mycia i konserwacji maszyn i pojazdów rolniczych, używanych w gospodarstwach. Dodatkowo ufundowaliśmy zestaw sprzętu umożliwiający wydajne czyszczenie i konserwację. Wartość nagrody to 5000,00 zł – mówił  Marcin Dereń Prezes zarządu ADV Genetics sp. z o.o. właściciel marki HYPERIN.


W ofercie firmy oprócz Hyperin Agri znajduje się również szeroka gama produktów uzupełniających:
Hyperin Calc (koncentrat do usuwania osadów i pozostałości wapna z rozsiewaczy i traktorów), Hyperin Diamant (hydrowosk nabłyszczająco ochronny), Hyperin Anticor 5kg (olej antykorozyjny), Hyperin Protect (emulsja zabezpieczająca elementy lakierowane i gumowe) oraz Hyperin Trans (automat dozujący z inżektorem, pozwalający zoptymalizować zużycie środków myjących).
 


Tagi:
źródło: