| Autor: redakcja3

Innowacyjny zdalny system monitorowania pracy rozdrabniacza polowego KUHN CONNECTED SHREDDER - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Innowacyjny zdalny system monitorowania pracy rozdrabniacza polowego KUHN CONNECTED SHREDDER - zgłaszający i producent NOBILI S.p.A. / KUHN-MASZYNY ROLNICZE Sp. z o.o.| do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Innowacyjny zdalny system monitorowania pracy rozdrabniacza polowego KUHN CONNECTED SHREDDER - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

„Connected shredder” to aplikacja na telefony komórkowe z systemem Android/IOS, która jest w stanie monitorować w czasie rzeczywistym podstawowe parametry pracy rozdrabniacza. Głównym celem jest zapewnienie alarmów w przypadku przekroczenia progów obrotów wirnika, temperatury oleju, wibracji rotora oraz zasugerowanie rutynowej lub nadzwyczajnej konserwacji w oparciu o ogólny stan maszyny. Rozwiązanie to przyczynia się do znacznej redukcji kosztów użytkowania rozdrabniaczy i eliminacji przestojów.

Grupa KUHN to światowy lider w dziedzinie maszyn rolniczych. Projektuje, produkuje i dystrybuuje pełen zakres innowacyjnych i wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz maszyn komunalnych.

Zarejestrowaliśmy ponad 2000 międzynarodowych patentów, aby zaoferować światu rolniczemu coraz bardziej innowacyjne rozwiązania.

Nasza gama maszyn jest dystrybuowana w ponad 100 krajach. Są one przeznaczone do uprawy gleby, produkcji paszy, produkcji zwierzęcej oraz utrzymania poboczy.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło: