| Autor: redakcja3

Kombajn zbożowy CLAAS LEXION 6000 / 5000 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Kombajn zbożowy CLAAS LEXION 6000 / 5000 - zgłaszający i producent CLAAS Polska Sp. z o.o. | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Kombajn zbożowy CLAAS LEXION 6000 / 5000 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
LEXION 6000 jest pierwszym kombajnem łączącym zalety bębna przyspieszającego, bębna młócącego separatora oraz odrzutnika. Innowacyjny jest również napęd: wszystkie bębny są zsynchronizowane. Zapewnia to równomierny przepływ materiału, oraz oszczędność energii. Silnik pracuje na bardzo niskich obrotach, oraz wyposażony jest w system DYNAMIC POWER, co gwarantuje niskie zużycie paliwa. Aby w pełni wykorzystać maszynę, dostępny jest system CEMOS AUTOMATIC, który sam zmienia ustawienia w zależności od warunków.

CLAAS to firma rodzinna założona w 1913 roku i jest jednym z wiodących światowych producentów sprzętu inżynierii rolniczej. Firma z siedzibą główną w Harsewinkel w Westfalii jest liderem na europejskim rynku kombajnów zbożowych. CLAAS jest światowym liderem w kolejnej dużej grupie produktów, sieczkarniach samojezdnych. CLAAS osiąga również najwyższe wyniki w światowej inżynierii rolniczej dzięki ciągnikom, prasom rolniczym i maszynom do zbiorów zielonki. Portfolio produktów CLAAS obejmuje również technologię informatyczną dla rolnictwa. CLAAS zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie i odnotował obrót w wysokości 3,8 miliarda euro w roku budżetowym 2018.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło: