| Autor: redakcja3

Zmiennokomorowa Prasa Zwijająca VB serii 7100 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Zmiennokomorowa Prasa Zwijająca VB serii 7100 - zgłaszający KUHN-MASZYNY ROLNICZE Sp. z o.o do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Zmiennokomorowa Prasa Zwijająca VB serii 7100 - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
Prasy KUHN serii VB 7100 wyznaczają nowy standard zwijania bel. Oferują wysoką wydajność nawet do 30 t/godz. i duże zagęszczenie beli do 140 kg/m3 dla słomy. Skuteczne rozwiązania techniczne oraz wytrzymała konstrukcja gwarantują niezawodność i maksymalne ograniczenie przestojów w pracy. To, co dla innych jest końcem możliwości, dla pras KUHN serii VB 7100 jest początkiem.

Firma KUHN-MASZYNY ROLNICZE Sp. z o.o to szeroki wtbór maszyn rolniczych. Rolnictwo i wymagania z roku na rok zmieniają się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym rośnie też popyt na wysokiej jakości produkty i usługi rolnicze. W KUHN rozumiemy tę tendencję. Aby sprostać wymaganiom rolniczym, oferujemy szeroką gamę produktów, które w kompleksowy sposób pomogą Ci w pracy w Twoim gospodarstwie. Zajmujemy się rolnictem, oferując wysokiej jakości maszyny, części zamienne oraz serwis.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!