| Autor: mikolaj

Piąty numer Gospodarz.pl Informator

Z radością informujemy, iż do naszej Czytelni trafił już piąty numer Informatora Gospodarz.pl

Piąty numer Gospodarz.pl Informator

Informator Gospodarz.pl

W jesiennym numerze Waszej szczególnej uwadze polecamy informacje związane z AGRO SHOW 2014 w Bednarach. Podczas tegorocznej imprezy dojdzie bowiem do losowania nagrody w konkursie Zbiornik Gospodarza, której fundatorem jest firma SWIMER z Torunia. Szczęśliwego posiadacza zbiornika na paliwo poznamy w niedzielę, 21 dnia września 2014 r. o godzinie 13:00, na stoisku Portalu Gospodarz.pl (C308).

Konkurs Zbiornik Gospodarza - czytaj więcej

Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią targów AGRO SHOW 2014 i AGRO-PARK 2014 w Lublinie.

W naszym najnowszym Informatorze zamieściliśmy również wiadomości dotyczące m.in. prognoz zbiorów zbóż i owoców z drzew w Polsce, giełdowych cen zbóż w 2014 r., skupu mleka w bieżącym roku kwotowym oraz afrykańskiego pomoru świń w naszym kraju. Zachęcamy również do zapoznania się podsumowaniem rynku ciągników i przyczep rolniczych w lipcu 2014 roku. W dziale finansowo-biznesowo-prawnym znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące rosyjskiego embarga oraz zmian w prawie budowlanym. Specjalnie dla Gospodarzy przygotowaliśmy również najważniejsze informacje związane z kredytami preferencyjnymi w Banku BGŻ. Waszej uwadze polecamy także zakładkę Gospodarz.pl, gdzie zaprezentowaliśmy ofertą produktową Sklepu z Gadżetami Portalu Gospodarz.pl.

Przypominamy, iż treści zawarte Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie drobny wycinek materiałów, które każdego dnia publikujemy na Portalu. Chcecie być na bieżąco? Zaglądajcie regularnie na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie aktualne wiadomości rolno-spożywcze z kraju i ze świata.
 
O Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas imprez targowych. Najbliższa okazja już w czasie AGRO SHOW 2014 w Bednarach (stoisko C308) oraz AGRO-PARK 2014 w Lublinie

Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać trzeci numer Informatora Gospodarz.pl 


Tagi:
źródło: