Oxytree TANIEJ tylko do końca grudnia

Szybko rosnące drzewo przyrasta nawet 3 metry rocznie, odrasta po ścięciu i produkuje nawet 10 razy więcej tlenu. Sadzone na plantacji staje się źródłem drewna, traktowane jako drzewo ozdobne doskonale sprawdza się w ogrodzie.

Oxytree TANIEJ tylko do końca grudnia
Oxytree to odmiana dwóch gatunków Paulowni. Powstała w wyniku selekcji najlepszych cech gatunkowych, roślina jest wyjątkowo wytrzymała i odporna. Dobrze znosi niskie i wysokie temperatury, rośnie nawet na glebie słabej klasy, a co najważniejsze – dobrze czuje się w zmiennym klimacie naszego kraju.
 
 

W Polsce Oxytree pojawiło się w 2015 roku i od razu zyskało bardzo dużą popularność. W ciągu 3 lat powstało ponad 200 plantacji, a najwyższe drzewa mają ok. 8 metrów wysokości. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, drewno z Oxytree można pozyskiwać już po 6 latach, a potem kolejno – co 4 lata. Otrzymane drewno sprzedać można firmie Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą sadzonek. Jak wyglądają etapy wzrostu drzewa i ile można na nim zarobić? Odpowiedź w nagraniu:
 
 
 
Plantację Oxytree może założyć każdy – nie trzeba mieć na to specjalnego pozwolenia. Tylko teraz za sadzonki zapłacisz mniej – przedsezonowe, niskie ceny obowiązują tylko do końca grudnia 2018 roku.


Tagi:
źródło: