43 konie z polskich stadnin na Pride of Poland

Na początku tygodnia w siedzibie ANR w Warszawie zawarto umowę partnerską w celu organizacji i przeprowadzenia Aukcji „Pride of Poland" pomiędzy Stadniną Koni Janów Podlaski Sp. z o.o., a Stadniną Koni Michałów Sp. z o.o. oraz Małopolską Hodowlą Roślin Sp. z o.o. Agencję reprezentował Wiceprezes Karol Tylenda.

43 konie z polskich stadnin na Pride of Poland

 

Pride of Poland

W imieniu partnerów umowę podpisali, reprezentujący Stadninę w Janowie Marek Skomorowski, p.o. prezesa Zarządu i Mateusz Leniewicz-Jaworski, p.o. członka Zarządu, za Stadninę w Michałowie Anna Durmała, p.o. prezesa Zarządu, a w imieniu Małopolskiej Hodowli Roślin Bogdan Szumański p.o. prezesa Zarządu i Lucjan Cichosz, p.o. członka Zarządu.

Stadniny zdecydowały się utworzyć partnerstwo, którego celem jest wspólne działanie na rzecz przygotowania i realizacji Aukcji „Pride of Poland”, którą zaplanowano w dniach 12-16 sierpnia br.

W ramach zawartej umowy głównym organizatorem aukcji będzie Stadnina Koni w Janowie, która wystawi na sprzedaż 17 koni. Pozostali dwaj partnerzy udzielą pomocy w zakresie techniczno-logistycznym niezbędnym do przeprowadzenia aukcji, a w szczególności organizowanego w jej ramach Dnia Otwartego. Ponadto Stadnina Koni Michałów wystawi do sprzedaży na aukcji 20 koni, a Małopolska Hodowla Roślin – 6.

Technicznym wykonawcą aukcji będą Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Tagi:
źródło: