| Autor: redakcja

Agro-Park 2019 zapowiada się z największą ekspozycją w historii

Poznaj najnowsze trendy dla rolnictwa na 2019 rok podczas Targów Agro-Park w Lublinie. Największa ekspozycja w historii wydarzenia. XII edycja Targów Agro-Park odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019. Wstęp bezpłatny.

Agro-Park 2019 zapowiada się z największą ekspozycją w historiiTargi Rolnicze Agro-Park to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej. Udział w Targach to dla rolników wielkie emocje i najlepsza motywacja do podjęcia decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt.  To też możliwość odbycia spotkań z autorytetami z branży - podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Grupy MTP

 
40 nowych firm 
 
Rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do rozwoju swoich gospodarstw znajdą na Targach Agro-Park wszystko, czego potrzebują. Będą mogli liczyć na rozmowy z innymi osobami z branży rolniczej, spotkania z ekspertami i wysłuchanie pomocnych wykładów. Ekspozycja w tym roku będzie wyjątkowo bogata – pojawi się 40 nowych firm, w tym kilkanaście z zagranicy, m.in. z Danii i Holandii. Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców i będzie to rekordowa ekspozycja w 12-letniej historii Agro-Parku. 
 
Bezpłatny wstęp i dofinansowanie dla grup

Wstęp na Targi Rolnicze jest darmowy, a grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie. Osoby mieszkające poza Lublinem, lub poza województwem lubelskim mają możliwość dojechania na Targi w grupie zorganizowanej, której zostanie przyznane dofinansowanie za podróż w stronę Lublina. Zgłoszenia należy dokonać do 28 lutego na stronie internetowej www.agropark.pl.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!