| Autor: mikolaj

AGRO-PARK Lublin na początek sezonu rolniczego

W dniach 7-8 marca 2015 r. w Lublinie odbędzie się kolejna odsłona znanych w Polsce Targów Rolniczych AGRO-PARK. W poprzednim roku ekspozycja zajęła powierzchnię 17.000 m2, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 liderów z branży rolniczej, targi odwiedziło 18.000 osób. Tegoroczne targi zapowiadają się równie spektakularnie.

AGRO-PARK Lublin na początek sezonu rolniczego

AGRO-PARK Lublin

Modyfikacja terminu, usprawniony serwis techniczny, większa o ponad 5.000 m2 powierzchnia wystawiennicza, aktywna promocja wśród zwiedzających – to tylko kilka z najważniejszych zmian świadczących o rozwoju targów AGRO-PARK. – Wszystkie podjęte działania mają na celu wykorzystanie ogromnego potencjału, jaki kryje się w tym wydarzeniu – zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu.

Obiecujące prognozy

Prognozy na zbliżające się szybkimi krokami tragi są bardzo obiecujące. – AGRO-PARK to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku imprez skierowanych do branży rolniczej z Polski Południowo-Wschodniej. Rangę wydarzenia potwierdza obecność najważniejszych przedstawicieli branży rolniczej, a także rosnąca liczba odwiedzających. W 2014 roku odnotowaliśmy 20 proc. wzrost zwiedzających w stosunku do edycji z 2013 roku. Widać, że publiczność z Lublina i okolic pokochała to wydarzenie – tłumaczy Łukasz Rachubiński.

Nowości i czołowe marki na AGRO-PARK

Targi AGRO-PARK mają jeden cel – prezentację nowości produktowych oraz innowacyjnego sprzętu rolniczego na nowy sezon. Z tej właśnie okazji w Lublinie spotkają się czołowi dostawcy sprzętu rolniczego, znane marki i ich dystrybutorzy. Prócz nowości wystawcy zaprezentują również sztampową cześć swojej oferty oraz najbardziej popularne modele maszyn i urządzeń. Targi to zatem bardzo dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i poszerzenia horyzontów.

Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tym roku, AGRO-PARK składać się będzie ze strefy wystawienniczej oraz przestrzeni wydarzeń specjalnych, gdzie odbędą się warsztaty i prelekcje. Udział w targach to zatem możliwość czerpania wiedzy na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt. AGRO-PARK to także okazja do spotkania ze znanymi w kraju autorytetami, którzy udzielą profesjonalnych porad.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: