| Autor: redakcja6

AGRO-PARK 2015 – przygotuj się do nowego sezonu rolniczego!

Rozpoczynamy odliczanie do rozpoczęcia największych targów rolniczych w Polsce Południowo-Wschodniej, które odbędą się już w dniach 7-8 marca 2015 roku w Lublinie. Zbliżająca się szybkimi krokami VIII odsłona Targów Rolniczych AGRO-PARK zapowiada się bardzo obiecująco. Wszystko za sprawą wiodących w kraju liderów z branży rolniczej, którzy zaprezentują produkty oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon. Znany jest także program wydarzeń towarzyszących, wobec których uczestniczący w targach rolnicy, nie będą mogli przejść obojętnie.

AGRO-PARK 2015 – przygotuj się do nowego sezonu rolniczego!

AGRO-PARK Lublin

Na dwa dni Lublin przemieni się w mekkę branży rolniczej. Stanie się miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne. Pobyt na Targach AGRO-PARK to dobra okazja, by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży rolniczej oraz zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt.
 
Targi Rolnicze AGRO-PARK to również doskonały czas na nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach.
 
Program wydarzeń wzbogacą dwa bardzo ważne seminaria. Pierwsze z nich (7 marca) poprowadzi Roman Włodarz, prezes śląskiej Izby Rolniczej, który omówi temat skutecznej likwidacji szkód łowieckich i tego, czego wymagać od kół łowieckich. W niedzielę, 8 marca profesjonalistów z branży rolniczej do dyskusji na temat inwestycji w gospodarstwach z PROW 2014-2020 oraz możliwości pozyskania dotacji, zaprosi Grzegorz Ignaczewski.
 
Prawdziwą gratką dla odwiedzających będzie prezentacja używanych maszyn rolniczych, która po raz pierwszy wzbogaci tegoroczną ekspozycję. To nowe wydarzenie towarzyszące targom z pewnością usatysfakcjonuje zwiedzających.
 
Patronat honorowy nad VIII edycją Targów Rolniczych AGRO-PARK objął Pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!