| Autor: mikolaj

AGRO-PARK – z pasji dla rolnictwa

VIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez, stanowiąc miejsce spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy, odbędzie się już w dniach 7-8 marca 2015 roku na ternie Targów Lublin.

AGRO-PARK – z pasji dla rolnictwa

AGRO-PARK 2015

– Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej umożliwiające nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP. Udział w targach to także niepowtarzalna okazja by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży oraz zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt.
 
Targi z potencjałem

AGRO-PARK to wydarzenie o ogromnym potencjalne, które rozwija się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to wyniki edycji 2014. – 17.000 m2 ekspozycji, blisko 200 liderów z branży rolniczej, 18.000 odwiedzających, 21 światowych marek ciągników – wylicza Łukasz Rachubiński. – To tylko kilka przykładów potwierdzających rangę wydarzenia. O jego skali świadczy też 20 proc. wzrost liczby zwiedzających, który odnotowaliśmy w stosunku do edycji z 2013 roku – dodaje. Jak widać AGRO-PARK ustabilizował swoją pozycję na rynku wydarzeń dedykowanych sektorowi rolniczemu. W opnii organizatorów dotychczasowy sukces wydarzenia to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji.
 
Wiosna w branży rolniczej

Wraz z nastaniem kalendarzowej wiosny Lublin, dzięki firmom prezentującym ofertę na 2015 rok, stanie się mekką branży rolniczej, miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne. Nowy termin targów to odpowiedź na sugestie rolników, producentów, importerów maszyn i urządzeń rolniczych. – Mając na uwadze opinie z branży rolniczej, czas inwestycji w niezbędny sprzęt przed zbliżającym się sezonem oraz to, by AGRO-PARK nie kolidował z rozpoczęciem prac polowych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu na wionę – wyjaśnia Łukasz Rachubiński. W miejscu tym należy podkreślić, że współorganizatorem wydarzenia obok Targów Lublin oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich została także Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, partner posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: