| Autor: redakcja6

AGRO SHOW 2014. Wielkie rolnicze show czas zacząć

W dniach 19 do 22 września 2014 roku już po raz szesnasty odbędzie się najważniejsze wydarzenie w polskiej branży rolnej oraz jedna z największych międzynarodowych wystaw jaką jest AGRO-SHOW.

AGRO SHOW 2014. Wielkie rolnicze show czas zacząćAGRO SHOW 2014

Tradycyjnie Międzynarodowa Wystawa AGRO SHOW odbędzie się 25 km od Poznania, w miejscowości Bednary, na terenie byłego lotniska. Niezmiennie też zostanie zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawcy i goście na AGRO SHOW 2014

Na jedną z największych plenerowych wystaw w Europie swe przybycie zapowiedziało blisko 800 firm. Wśród nich znajdą się nie tylko producenci światowych marek maszyn i urządzeń rolniczych, ale także przedstawiciele przedsiębiorstw wytwarzających nawozy, środki ochrony roślin, nasiona oraz firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Swoją ofertę produktową zaprezentują oni na powierzchni około 150 tys. metrów kwadratowych blisko 150-tysięcznej liczbie zwiedzających. Przypomnijmy, iż zorganizowaną po raz pierwszy w 1999 roku wystawę odwiedziło około 20 tys. gospodarzy oraz 100 wystawców. Tegoroczne szacunki świadczą zatem jak wielkim wydarzeniem w ciągu minionych lat stało się AGRO-SHOW.

Atrakcje na AGRO SHOW 2014

Podobnie jak przy okazji poprzednich edycji, oprócz możliwości porozmawiania z wystawcami, gospodarze będą mieli możliwość zobaczenia ciągników i maszyn podczas pracy na specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych oraz nowości prezentowanych w ringu. W czasie targów zostanie podsumowany ogólnopolski konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wyłonieni będą również laureaci konkursów: „Mechanik na Medal” i „Młody Mechanik na Medal”. Jedną z atrakcji przygotowanych dla zwiedzających będzie Centrum Nowoczesnego Rolnictwa, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w branży rolnej. Organizatorzy nie zapomnieli także o młodzieżowej części odwiedzających, którzy będą mogli wziąć udział w grze plenerowej pod nazwą AGRO-SHOW Gra.

Nowości na Agro Show 2014

Ze względu na znaczny obszar wystawy, w bieżącym roku po raz pierwszy uruchomione zostaną regularne linie meleksowe. Natomiast w strefach hot-spot, będzie można skorzystać z bezprzewodowego Internetu. Z kolei darmowa aplikacja na urządzenia mobilne pozwoli szybko i łatwo sprawdzić plan wystawy, tematykę, spis wystawców, schemat linii meleksowych, rozkład jazdy linii autobusowych i wiele innych

Gospodarz.pl na AGRO SHOW 2014

Na AGRO-SHOW 2014 stawi się także Redakcja Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl, która na stoisku 308 w sektorze C i przy drodze zwiedzania nr 3 przeprowadzi m.in. w niedzielę o godzinie 13:00 konkurs „Zbiornik Gospodarza”. Poza tym przez wszystkie dni wystawy na naszym stoisku będziecie mogli zakupić gospodarskie koszulki i inne ciekawe gadżety z linii Gospodarz.pl.
 
Uwadze wszystkich zwiedzających szczególnie polecamy również ekspozycje firm blisko współpracujących z Portalem Gospodarz.pl. Wybierasz się na AGRO SHOW? Koniecznie zajrzyj na stoiska firm:
  • Bank BGŻ C 309
  • Swimer F 202, D 314, C 422
  • Metal-Fach E 245
  • Zetor Polska E 247
  • M-ROL Odolanów C 97
Poczuj atmosferę AGRO SHOW i zajrzyj do galerii zdjęć (poniżej) z zeszłorocznej edycji wystawy.

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program AGRO-SHOW 2014...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!