| Autor: redakcja1

Bank BGŻ BNP Paribas na targach AGROTECH

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XXIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Targi odbędą się w Kielcach od 17 do 19 marca 2017 r.

Bank BGŻ BNP Paribas na targach AGROTECH

AGROTECH 2017


– To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania naszej oferty dedykowanej klientom z segmentu agrobiznesu, a także do spotkań z naszymi partnerami biznesowymi, jak i przyszłymi klientami. Podczas Targów nasi eksperci zaprezentują dwa nowe produkty zapewniające korzystne finansowanie, tj. kredyt konsolidacyjny i pożyczkę leasingową. Osoby odwiedzające stoisko będą mogły również dowiedzieć się jak najkorzystniej dopasować ofertę ubezpieczeniową dla swojego gospodarstwa rolnego i rodziny oraz o możliwości skorzystania z wynajmu długookresowego samochodów do 3,5 t z ARVAL Lease Service Polska – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. – Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 75/148 w hali H – dodał M. Piskorski. 
 
Podczas targów Bank BGŻ BNP Paribas będzie obecny na wspólnej przestrzeni o powierzchni 100 m2 z BNP Paribas Leasing Solutions, który oferuje profesjonalne rozwiązania finansowe dla dostawców środków trwałych i jest liderem w finansowaniu maszyn rolniczych od 2010 roku.
 
Podczas targów premierę będzie miał drugi numer magazynu „Agro Kurier”, gazety o charakterze informacyjno-lifestyle’owym, przygotowanej przez ekspertów Banku BGŻ BNP Paribas we współpracy z dziennikarzami, zawierającej artykuły branżowe i ciekawostki z sektora agro. Wyjątkowo do tego wydania  został dołączony specjalny certyfikat promocyjny, na podstawie którego Bank oferuje  w swoich oddziałach specjalne warunki cenowe na wybrane kredyty.
 
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to największe w Polsce targi rolnicze organizowane na krytej powierzchni Targów Kielce i będą rozmieszczone na terenie 11 hal o powierzchni 65 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.


Tagi:
źródło: