Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bank BGŻ BNP Paribas na targach MOTOR SHOW POZNAŃ 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas po raz pierwszy weźmie udział w największych w Polsce targach...

Bank BGŻ BNP Paribas po raz pierwszy weźmie udział w największych w Polsce targach motoryzacyjnych MOTOR SHOW POZNAŃ, które odbędą się między 6 a 9 kwietnia br.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


 To już kolejne wydarzenie motoryzacyjne w tym roku, w którym Bank uczestniczy i jednocześnie silnie zaznacza swoją pozycję na rynku usług finansowych dla branży motoryzacyjnej, jako jednego z liderów w tej branży – powiedziała Monika Kuligowska, dyrektor Pionu Sprzedaży Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających targi do stoiska Banku BGŻ BNP Paribas (hala 6A, stoisko 3A), gdzie będzie można zapoznać się z szerokim wachlarzem produktów i kredytów samochodowych oferowanych przez Bank – dodała Monika Kuligowska.

 
MOTOR SHOW POZNAŃ 2017 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. Jest to obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji. Tegoroczna edycja odsłoni pojazdy w ramach czterech salonów - samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego. Niezliczona liczba atrakcji, międzynarodowych i polskich premier oraz wydarzeń towarzyszących m.in. pokazów stuntu, torów offroad czy car tuningu podkreśla niepowtarzalny charakter wydarzenia.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl