| Autor: redakcja6

Targi SIMA 2015. Podwójne przyznanie tytułu „Maszyna roku 2015” dla firmy CLAAS

Dwie maszyny CLAAS zostały nagrodzone tytułem „Maszyna Roku 2015” na targach SIMA w Paryżu. Ponad 150 osób wzięło udział w ceremonii wręczenia nagród na stoisku francuskiego magazynu rolniczego „Terre-net”. W kategorii „Kombajny” Jury zachwycił nowy kombajn TUCANO, a w kategorii „Kosiarki” nagrodę otrzymała kosiarka DISCO 9200 z nową belką tnącą MAX CUT.

Targi SIMA 2015. Podwójne przyznanie tytułu „Maszyna roku 2015” dla firmy CLAAS

CLAAS TUCANO – średnia klasa oferująca komfort premium

Kombajn TUCANO obecnie należy do segmentu premium w górnej klasie średnich kombajnów.  Osiem modeli obejmuje zakres mocy od 245 do 378 KM. Dzięki systemowi omłotu APS oraz APS HYBRID SYSTEM, seria ta jest znana z możliwości stosowania do wielu rodzajów upraw oraz połączenia wydajności i wysokiej jakości słomy. Nowy TUCANO, zaprezentowany latem 2014 roku został ulepszony pod względem technologii oraz wizualnie zbliżony do kombajnu LEXION. Wszystkie nowe modele otrzymały liczne, komfortowe funkcje z serii LEXION. Nowy TUCANO oferowany jest w trzech seriach: seria 500 z systemem omłotu APS HYBRID, seria 400 z systemem APS oraz seria 300 z konwencjonalnym systemem omłotu.


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!