| Autor: redakcja1

Do Targów POLAGRA-PREMIERY zostało już tylko 7 dni!

Sezon spotkań dla rolników w 2018 roku otworzą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w Poznaniu już po raz siódmy.

Do Targów POLAGRA-PREMIERY zostało już tylko 7 dni!
POLAGRA-PREMIERY (18-21.01.2018 r., Poznań) to przede wszystkim miejsce światowych premier na polskim rynku. Swoją ofertę zaprezentują firmy z europejskiej czołówki, które przedstawią setki nowych pozycji asortymentowych. Wśród wystawców nie zabraknie również polskich producentów. Specjalne dedykowany pawilon pozwoli podkreślić siłę i doskonałą pozycję polskich marek.
 
Podczas Targów zostaną zaprezentowane doskonałe jakościowo i funkcjonalnie maszyny, sprzęt i narzędzia rolnicze odpowiednio dopasowane do potrzeb właścicieli gospodarstw, które sprawią, że codzienna praca stanie się bardziej komfortowa i bezpieczna. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy nawozów, nasion i środków do ochrony roślin, a także firmy mające w swojej ofercie specjalistyczne oprogramowania. Ekspozycję dopełnią pasze, dodatki paszowe, wyposażenie serwisów maszyn rolniczych, sprzęt zootechniczny i weterynaryjny. Podczas Targów można będzie spotkać także przedstawicieli prasy branżowej, związków i stowarzyszeń.
 
Inspiracjom i pomysłom na efektywną pracę w polu sprzyjać będą rozmowny biznesowe, debaty nad najistotniejszymi problemami branży rolniczej, konferencje z udziałem wybitnych specjalistów i wiele atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących dla szerokiej publiczności. Wśród licznych wydarzeń towarzyszących należy wyróżnić:
  • Konferencję „Bioenergia w rolnictwie gospodarski obiegu zamkniętego”
  • Prelekcję Rafała Błachowskiego „Błędy krytyczne – tak sprzedaż traci zysk”
  • Dzień hodowlany z Instytutem Zootechniki PIB Kraków
  • Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy
  • XII Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych
  • Warsztaty „Jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych, jak i rynkowych?”
  • Konferencję „Polskie rolnictwo dziś i perspektywa jego rozwoju”


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!