| Autor: redakcja

Europejskie Forum Rolnicze 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej Europejskie Forum Rolnicze odbędzie się w dniach 20-21 marca 2020 roku w Centrum G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa. Już po raz trzeci przedstawiciele polskiej oraz międzynarodowej polityki spotkają się z rolnikami, przetwórcami i producentami rolnymi, a także samorządowcami i ekspertami, aby rozmawiać o największych wyzwaniach stojących przed rolnictwem.

Europejskie Forum Rolnicze 2020
Europejskie Forum Rolnicze to dwa dni dyskusji i debat nt. najważniejszych wydarzeń w polskim oraz europejskim rolnictwie. To również znakomita okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Druga edycja Forum, która odbyła się w marcu 2019 r., zgromadziła blisko 3000 uczestników – rolników, doradców rolnych, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych z całej Europy. 
 
Rejestracja na Europejskie Forum Rolnicze rozpocznie się w styczniu 2020 roku
 
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona osób na co dzień mających do czynienia i związanych z problematyką rolnictwa: rolników, doradców rolnych, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, instytutów naukowych oraz instytucji branżowych z całej Europy.  
 
Bezpłatna rejestracja na wydarzenie rozpocznie się w styczniu 2020 roku za pośrednictwem strony internetowej: www.forum-jasionka.pl
 

– Zapraszam do udziału w Europejskim Forum Rolniczym, którego dotychczasowe edycje pokazały, że jest to wyjątkowe wydarzenie w skali całego kraju. Podczas Forum w Jasionce możemy wspólnie rozmawiać o tym, co najlepsze na polskiego rolnictwa i polskiej wsi – w międzynarodowym gronie, tworzonym przez reprezentantów różnych stron sceny politycznej, ekspertów, naukowców oraz przedstawicieli producentów i firm, które działają w branży rolno-spożywczej. Rok 2020 będzie pod tym względem szczególny – w ramach Forum będziemy obchodzić jubileusz 30-lecia działalności naszej Fundacji. Będzie to okazja do tego, aby wspólnie podsumować zmiany, jakie zaszły na polskiej wsi przez trzy ostatnie dekady – mówi Artur Balazs, prezes kapituły Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, współorganizatora Forum.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!