Kategorie
Poznaj produkty
-
Wyposażenie obory - hodowla bydła
2014-07-10 -
SIARCZAN MAGNEZU MgO 16 (Nawóz magnezowy)
2012-01-16 -
KLEINE KR 6, 6-rzędowy
2011-08-25 -
EZ-Steer
2012-01-29
Finał XIII Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
18 września br. podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW 2015 w Bednarach, w hali seminaryjnej odbędzie się o godzinie 12:00 uroczyste podsumowanie XIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
Podczas finałowej gali cenne nagrody i listy gratulacyjne od organizatorów i fundatorów otrzymają trzy przedsiębiorstwa rolne wyłonione spośród 43 zakładów rolnych oraz 16 gospodarstw indywidualnych wybranych z 825 uczestników w kategorii konkursu ogłaszanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Główną nagrodę Kasy – ciągnik Farmtrac 675 DTN King, za najbezpieczniejsze w kraju indywidualne gospodarstwo rolne, wręczy Prezes KRUS Artur Brzóska Państwu Izabeli i Januszowi Bystronom ze Sławek w woj. pomorskim.
Poznaj wyniki XIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
