| Autor: redakcja6

II Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw – zapowiedź relacji on-line

Dnia 16 maja 2014 roku w Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjnym w Lesznie koło Warszawy odbędzie się od godziny 13:00 już II Forum Grup Producentów i Przetwórców Owoców i Warzyw.

II Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw – zapowiedź relacji on-line
Konferencja skierowana do producentów i przetwórców owoców i warzyw zostanie już po raz drugi przygotowana i poprowadzona przez ekspertów Banku BGŻ. Przypomnijmy, iż pierwsza edycja, która odbyła się w październiku ubiegłego roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko przybyłych na spotkanie, ale także śledzących relację on-line na Portalu Gospodarz.pl.
 
W związku z tym, także i tym razem Redakcja Portalu obecna podczas wykładów poświęconych przetwórstwu i perspektywom w sektorze owoców i warzyw będzie transmitować na żywo od godziny 13:00 relację z tego wydarzenia.
 
Już dziś serdecznie zachęcamy do wysłuchania wybitnych specjalistów, którzy przybliżą najbardziej aktualne tematy z branży owocowo-warzywnej.

Poniżej szczegółowy program konferencji:
 
1. Rozpoczęcie
 
2. „Jak zwiększyć efektywność firm przetwórstwa rolno – spożywczego?” - Dariusz Winek - Dyrektor Departamentu Analiz Makroekonomicznych i Sektorowych
 
3. „GO AFRICA” - Bartłomiej Lewandowski – Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych
 
4. „Branżowy program promocji polskich specjalności żywnościowych” - Katarzyna Szymańska – Dział Programów Pomocowych w Biurze Współpracy Międzynarodowej Agencji Rynku Rolnego
 
5. Panel dyskusyjny - Bartosz Urbaniak - Dyrektor Zarządzający ds. Agrobiznesu,
 
6. PROW 2014-2020 - Maciej Majewski - Biuro Innowacji Agro


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!