III Agroakademia BGŻ BNP Paribas oczami prelegenta

W opinii Przemysława Tomczyka rolnicy są bardzo zainteresowani uczestnictwem w Agroakademii organizowanej przez BGŻ BNP Paribas.

Przemysław Tomczak jest Kierownikiem Biura Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Turku. Jest także oficjalnym doradcą Rolnym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 2009 roku. Specjalista w dziedzinie opracowywania programów szkoleniowych dotyczących dostosowania rolników do funkcjonowania w warunkach określonych przez wspólną politykę rolną. Ekspert w zakresie planowania i finansowania działalności gospodarstw.
 
Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci organizuje spotkania z cyklu Agro Akademia, wychodząc w ten sposób do rolników z wiedzą przydatną w prowadzeniu gospodarstwa. Zaproszenie do udziału kierowane było zarówno do dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów Banku z sektora agro.
 
Tematyka III edycji Agro Akademii poświęcona była głównie innowacjom w zarządzaniu gospodarstwem, z wykorzystaniem rolnictwa zrównoważonego. Podczas spotkań współpracujący z Bankiem eksperci z różnych dziedzin, dziellili się wiedzą o wybranych aktualnych tematach dotyczących polskiego rolnictwa. 


Tagi:
źródło: