| Autor: redakcja1

Już w ten weekend IX edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK

W dniach 5-6 marca 2016 roku w Lublinie odbędzie się dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, której głównym organizatorem są Targi Lublin, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Już w ten weekend IX edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK

AGRO-PARK 2016

Na dwa dni Lublin stanie się miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, prezentując najnowsze trendy, a także nowinki technologiczne. Pobyt na Targach AGRO-PARK to dobra okazja, by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży rolniczej oraz zasięgnąć informacji na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, produkcji roślinnej czy chowie zwierzęcej.
 
Targi Rolnicze AGRO-PARK to też idealny czas na nawiązanie kontaktów sprzedażowych, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie wiedzy poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach.

Program wydarzeń wzbogacą dwa bardzo ważne seminaria. Pierwsze z nich (5 marca) poprowadzi prof. Zygmunt Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugo Kołłątaja w Krakowie, który omówi temat utraty pieniędzy w żywieniu krów oraz sposobu przetrwania kryzysu na rynku mleka. W niedzielę, 6 marca profesjonalistów z branży rolniczej do dyskusji na temat teoretycznego potencjału upraw drzew krótkiej rotacji na Lubelszczyźnie, zaprosi dr Rafał Pudełko z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach.

Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK

Tradycyjnie już w trakcie trwania targów będzie można spróbować swoich sił w turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. W tym roku czeka uczestników zupełnie nowa formuła konkursu, jednak tak jak do tej pory każdy ze startujących będzie miał do dyspozycji ciągnik Zetor oraz przyczepę Metal-Fach. Nie czekaj i już dziś zapisz się do sobotnich lub niedzielnych eliminacji turnieju Precyzyjny Gospodarz, podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie.

Topowe firmy w Lublinie

Doskonale znana wszystkim rolnikom lubelska fabryka maszyn SIPMA zaprezentuje swoje nowości na sezon 2016. Wśród wystawców pojawią się również URSUS S.A. oraz firma Asprim z CASE IH i Steyr. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się także szerokiej ofercie agregatów uprawowych firm Staltech, Tolmet czy też hiszpańskim rozrzutnikom Camara. Rolników poszukujących produktów z kategorii silosów oraz technologii pożniwnych zapraszamy do odwiedzania ekspozycji m.in. firmy BIN i Winkler, które na żywo zaprezentują silosy płaskodenne i lejowe. Dla zwiedzających dostępna będzie także pełna gama nowych odmian roślin, a także wyposażenie serwisów rolniczych.

Czytaj także:
Nowości produktowe na AGRO-PARK w Lublinie


Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: