| Autor: redakcja1

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już w maju!

– Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to wielkie święto dla hodowców. To ważne w branży przedsięwzięcie, na którym można zaprezentować osiągnięcia hodowlane – mówił podczas poprzedniej edycji Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych prof. dr hab. Eugeniusz Herbut, dyrektor Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego, a Wiesław Drewnowski, prezes zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy dodał wówczas, że KWZH to bardzo dobre miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych i prezentacji swojego dorobku.

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już w maju!
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"KWZH 2017

W tym roku XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbędzie się w terminie 5-7 maja 2017 roku w Poznaniu. Wystawa to szansa dla wszystkich, którzy pragną wzmocnić swoją pozycję na rynku i doceniają spotkania w biznesowej atmosferze, służące nawiązaniu kontaktów z profesjonalnymi odwiedzającymi. Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt, Związki Hodowców Zwierząt i Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 
Umiejętna obserwacja rynku
 
Zespół organizacyjny odpowiedzialny za XXVIII Krajową Wystawę Zwierząt Hodowlanych umiejętnie obserwuje rynek, analizując trendy w branży hodowlanej. – Cały czas jesteśmy blisko branży, przyglądamy się dynamicznie zmieniającym się tendencjom, pilnie wsłuchujemy się w potrzeby wystawców i zwiedzających, by trafnie spełniać ich oczekiwania, pomagamy też kreować trendy i rozwijać pasje – zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu. – Korzystając z wiedzy dostępnej na rynku i licznych obserwacji z głębokim zaangażowaniem realizujemy poszczególne zadania związane z organizacją kolejnej edycji Wystawy – dodaje.
 
5 pawilonów i wysoki komfort zwiedzania
 
XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych zlokalizowana będzie w pięciu pawilonach: 1, 2, 3, 3A i 4, które zostaną podzielone tematycznie. W pawilonie numer 1 będzie można podziwiać bydło mleczne, w 3 drób i zwierzęta futerkowe. W hali numer 2 znajdą się ryby, konie, kozy, pszczoły i owce. Natomiast w pawilonie 4 trzoda chlewna i rasy rodzime. Bydło mięsne będzie można zobaczyć w hali 3A. – Podzielenie zwierząt w taki sposób umożliwi swobodną ich prezentację i ocenę. Do tego sprzyjać będzie komfortowi zwiedzania i rozmowom na temat najnowszych trendów – podkreśla Łukasz Rachubiński. Integralną częścią Wystawy będzie też ekspozycja nowości oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w hodowli. Znajdzie się ona na terenie zewnętrznym między pawilonami ze zwierzętami hodowlanymi oraz w poszczególnych pawilonach.

Zobacz co działo sie podczas KWZH 2015.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!