| Autor: redakcja1

Kultowa wystawa techniki rolniczej w Kielcach już za nami

W dniach 16 do 18 marca 2018 roku Targi Kielce były gospodarzem Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które na halach Targów odbywały się już po raz dwudziesty czwarty.

Kultowa wystawa techniki rolniczej w Kielcach już za namiNajwiększe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach – 24. Targi AGROTECH w Targach Kielce oraz towarzysząca im 18. wystawa LAS-EXPO właśnie się zakończyły. Ekspozycja ponad 750 firm z 20 krajów zgromadzona w 11 halach i na terenie zewnętrznym w minionym roku przywiodła na te targi 71 250 rolników z wielu rejonów kraju.
 
Nic w tym dziwnego, skoro AGROTECH, co roku, w sposób kompleksowy oferuje wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia gospodarstwa rodzinnego i tego wielkoobszarowego na miarę XXI wieku. Najnowszej generacji ciągniki, wszelkie maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz  środki do produkcji rolnej takie jak: nasiona, środki ochrony, nawozy i pasze –  zgromadzone w jednym miejscu. Do tego szerokie grono zarówno wystawców jak i odwiedzających, co gwarantuje nawiązywanie owocnych i trwałych relacji biznesowych.

Warto podkreślić, iż równolegle z AGROTECH odbywała się 17. edycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Każdego roku gromadzi ona między innymi przedstawicieli branży oferujących narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, porusza także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Ekspozycja prezentowana była zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można było obserwować jak działają urządzenia i maszyny.
 Tagi:
źródło: