| Autor: redakcja12

Łódzka FERMA już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend, od 17 do 19 lutego Łódź stanie się stolicą kolejnych edycji, bo już XVII Międzynarodowych Targów FERMA Bydła oraz XX Międzynarodowych Targów FERMA Świń i Drobiu. Miejscem spotkania ekspertów ds. zwierzęcej produkcji będzie Hala EXPO i MOSiR.

Łódzka FERMA już w ten weekend!
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Targi Ferma 2017

Po raz kolejny, Międzynarodowe Targi FERMA odbędą się w Łodzi, których  organizatorem jest DLG AgroFood, firma czynnie wspierająca polską gospodarkę rolną i żywnościową. Co roku, FERMA gromadzi wokół siebie wystawców z całego kraju oraz zza granicy. Ponadto, łódzkich Targach nie zabraknie niezbędnych akcesoriów do chowu i hodowli zwierząt, np. pasz, leków oraz preparatów weterynaryjnych czy też maszyn do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągników rolniczych.
 
Podczas łódzkich Targów, przeprowadzane zostaną liczne konferencje naukowo-techniczne. W tym roku, dla hodowców bydła przygotowano interesujące tematy poruszające kwestie możliwości żywienia zwierząt bez ingerencji genetycznie zmodyfikowanej paszy, zarządzania produkcją mleka czy OPU/IVF jako nowej metodzie w hodowli bydła. Z kolei dla producentów wieprzowiny przygotowano wystąpienia podejmujące problematyczne tematy, jakimi są, m. in. produkcja prosiąt czy skuteczne zwalczanie ASF. Również dla hodowców drobiu przygotowano ciekawe wystąpienia, poruszające mozliwość korzystania z innowacyjnych metod produkcji drobiu czy też aktualnej sytuacji na rynku drobiu.
 
Targi FERMA 2017 będą niezwykle owocne we wspólnie przeprowadzane debaty, tym samym poruszając ważne tematy, które zainteresują każdego hodowcę. W tym roku, prelegenci będą mówić o „Paszach genetycznie modyfikowanych (GM) – fakty i mity”, „Kierunkach zmian w produkcji trzody chlewnej w Polsce i na świecie” czy też „Dwudziestu latach doświadczeń towarowego producenta trzody chlewnej w Polsce”. Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Ferma, zostanie wygłoszonych prawie 50 referatów, które będą moderowane przez znakomitych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie prof. Z. Kowalskiego, prof. Z. Pejsaka czy prof. J. Jaśkowskiego.

Zobacz co działo się podczas Targów FERMA 2016.

 
Zobacz program konferencji Targów FERMA 2017...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!