| Autor: redakcja1

Mazurskie Agro Show Ostróda 2017 - relacja z targów

Trzecia już, tegoroczna edycja Wystawy Maszyn Rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2017 oficjalnie otworzyła sezon targowo-rolniczy na terenie całego kraju. Impreza ta, stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolniczej, organizowanej w północno-wschodniej części Polski. Mazurskie Agro Show Ostróda 2017 odbyła się w dniach od 11 do 12 lutego br.

Mazurskie Agro Show Ostróda 2017 - relacja z targów

Mazurskie Agro Show Ostróda 2017


Po raz kolejny, Wystawa Maszyn Rolniczych odbyła się w nowoczesnym kompleksie targowym Expo Mazury przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Ten nowoczesny budynek był miejscem pełnym udogodnień, charakteryzującym się bogatą infrastrukturą i dającym liczne innowacyjne możliwości dla wszystkich zebranych wystawców. Podobnie jak w zeszłym roku, Ostróda przyciągnęła rzeszę setki wystawców z całego regionu. Pojawili się najbardziej znani, reprezentujący główne krajowe oraz zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na Wystawie w Ostródzie ponownie nie zabrakło najbardziej liczących się dystrybutorów z najbliższej okolicy, którzy rozpoczęli nowy sezon 2017, prezentując rolnikom swoją najnowszą ofertę.

- Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu rolników dojazd na najbardziej znaną naszą wystawę AGRO SHOW do Bednar we wrześniu może być kłopotliwy, ze względu na dużą odległość. Zatem tutaj w Ostródzie mogli oni zapoznać się z nowościami rynkowymi i ofertami głównie regionalnych producentów i dystrybutorów maszyn. Mogli je w jednym miejscu i czasie porównać, porozmawiać z dealerami i jeszcze przed sezonem zaplanować zakupy do swoich gospodarstw. Cieszę się, że każda edycja MAZURSKIEGO AGRO SHOW jest lepsza i większa od poprzedniej! Podczas dwóch dni stoiska 212 firm odwiedziło aż 42168 osób! - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Targi wystawiennicze w Ostródzie, dla wielu przybyłych były szansą na poszerzanie własnej wiedzy, wspólnego wymieniania doświadczeń czy też poglądów w sferze rolnictwa oraz wspólnych dyskusji na temat aktualnych, często poważnych problemów z którymi muszą borykać się rolnicy. Poza tym, wydarzenie to stworzyło także możliwość nawiązywania nowych kontaktów i znajomości z czołowymi przedstawicielami marek czy dealerami maszyn oraz urzadzeń rolniczych.

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!