| Autor: mikolaj

Medale Targów Kielce dla wystawców AGROTECH 2015

Wiele z kilku tysięcy prezentowanych maszyn na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej to światowe premiery na rynku polskim, często będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego, jaki w ciągu kilku ostatnich lat dokonał się w polskim rolnictwie.Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Medale Targów Kielce dla wystawców zbliżających się targów AGROTECH 2015

Medale Targów Kielce dla wystawców AGROTECH 2015

Medale Targów Kielce

Uroczysta gala targów obfituje w najważniejsze dla producentów maszyn rolniczych nagrody. Już dziś znamy firmy i produkty, które niezależne jury nagrodziło Medalem Targów Kielce.

Przewodniczący kapituły, dr inż. Andrzej Seliga z Instytutu Technologiczno-Przyrodniczy oraz jej członkowie postanowili, że wyróżnienia w 2015 roku otrzymują firmy: Orsi Group Polska i Agroplast. Medalami uhonorowane zostaną przedsiębiorstwa Claas, Agco (za ciągnik Valtra INC), CNH Industrial Polska (za ciągnik CNH Industrial America LLC z USA), New Holland (za kombajn CNH Industrial Belgia), Agrola, Inventor oraz Swimer.


Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w tym roku powędruje do Zakładu Metalowego Agromasz za produkcję wysokiej jakości ładowaczy czołowych do wszystkich typów ciągników krajowych i zagranicznych dostępnych na polskim rynku.

Podczas uroczystego wręczenia nagród 27 marca wystawców swoimi nagrodami uhonorują także Stowarzyszenie Naukowo Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa, KRUS Krajowa Rada Izb Rolniczych, Świętokrzyska Izba Rolnicza, Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych, europoseł Czesław Siekierski. AGROTECH to także miejsce, gdzie wręczony zostanie tytuł Maszyna Rolnicza Roku oraz ministerialne odznaczenia Zasłużony dla Rolnictwa.

Przejdź na następną stronę by zobaczyć listę nagrodzonych firm i produktów...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!