| Autor: kkj6

Międzynarodowe Pokazy Handlowe SIAL Kanada, 11-13 maja 2011 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11-13 maja 2011 roku w Montrealu odbędą się międzynarodowe targi handlowe SIAL Kanada.

Międzynarodowe Pokazy Handlowe SIAL Kanada, 11-13 maja 2011 r.


Mając na względzie możliwości oraz perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej i handlowej w branży rolno-spożywczej pomiędzy Kanadą i Polską, w tym potrzeby promocji polskiej oferty eksportowej produktów rolno-spożywczych na rynku kanadyjskim, Agencja Rynku Rolnego oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi planują udział w targach oraz organizację towarzyszących przedsięwzięć, mających na celu zaprezentowanie walorów polskiej produkcji rolno-spożywczej.

SIAL Canada, to międzynarodowe pokazy handlowe dla przedsiębiorców sektora przemysłu spożywczego, które dają możliwość przedstawienia oferty eksportowej potencjalnym partnerom handlowym i konsumentom z Ameryki Północnej. Każdego roku ponad 530 wystawców produktów rolniczych oraz 12 000 przedsiębiorców przybywa, aby spotkać się podczas wspólnego eventu.


Więcej informacji o targach znajdą Państwo tutaj [plik PDF] oraz na stronie internetowej www.sialcanada.com.


Biorąc pod uwagę szeroki zasięg targów oraz oddziaływanie na sektor rolny w Kanadzie, a także możliwość prezentacji polskiego sektora rolno-spożywczego i nawiązanie kontaktów z kanadyjskimi organizacjami i stowarzyszeniami, zwracamy się z prośbą o przesłanie na adres eksporter@arr.gov.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informacji o Państwa zainteresowaniu udziałem w targach, (jako wystawcy lub zwiedzającego) oraz ewentualnych oczekiwaniach związanych z uczestnictwem w tym przedsięwzięciu. Pozwoli to na właściwe, kompleksowe zorganizowanie polskiego udziału w targach oraz przygotowanie okolicznościowych eventów.


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Współpracy Międzynarodowej ARR:


Pani Eliza Sikora: tel.: 22/ 661-72-89  e-mail: e.sikora@arr.gov.pl

Źródło: http://www.arr.gov.pl/


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!