Nagrody i wyróżnienia na AGROTECH 2017

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Kielcach, to największe i stale rozrastające się targi rolnicze w Polsce. Tradycją gali jest wręczenie nagród i wyróżnień Targów Kielce oraz nagród specjalnych.

Nagrody i wyróżnienia na AGROTECH 2017Spośród wielu tegorocznych zgłoszeń konkursowych, niezależna komisja pod przewodnictwem kierownika Instytutu Technologiczno – Przyrodniczego oddział Warszawa, dr inż. Andrzeja Seligi, wybrała produkty nagrodzone medalami i wyróżnieniami Targów Kielce.

Oprócz nagród produktowych przekazano także między innymi: Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Prestiżową statuetkę wręczyli Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce. Nagrodę tę otrzymała firma SaMasz Sp. z o.o. z Białegostoku za całokształt działań związanych z produkcją maszyn rolniczych i komunalnych.

Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o. Kraków za 150 letnie doświadczenie i wysoką jakość w hodowli nasion warzyw i kwiatów.

Złote Medale TARGÓW KIELCE na wystawie AGROTECH 2017

  • CASE IH Quadrac 620 produkowany przez CNH INDUSTRIAL AMERICA  USA zgłoszony przez CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock za nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne minimalizujące nacisk na glebę przy zastosowaniu ciężkich ciągników o dużej mocy.
  • Prasoowijarka GÖWEIL G1F125G5040 KOMBI produkowana i zgłoszona przez GÖWEIL Maschinenbau GmbH Austria za rozwiązania konstrukcyjne zwiększające wydajność maszyny na nierównym terenie.
  • Agregat uprawowo-siewny MZURI PRO-TIL SELECT produkowany przez MZURI LTD SPRINGFIELD FARM Wielka Brytania zgłoszony przez AGRO-LAND Marek Różniak Śmielin za łatwość obsługi i uniwersalność zastosowania w technologii uprawy bezorkowej
  • System Opti-Speed w kombajnie zbożowym New Holland CX8.90 produkowany przez New Holland Agriculture zgłoszony przez CNH Industrial Polska Sp. z o.o. marka New Holland Płock za innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność separacji wytrząsaczy w zależności od rodzaju uprawy i pochyłości wzdłużnej terenu.
  • 365Activebox-automatyczna rejestracja i analiza czasu pracy dla każdej maszyny i ciągnika produkowany i zgłoszony przez 365FarmNet GmbH Niemcy za aplikację ułatwiającą organizację pracy w gospodarstwie rolnym.
  • Łubin wąskolistny odmiana BOLERO wyhodowany przez Poznańską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. Tulce za odmianę o najwyższym potencjale plonowania oraz wysoką zawartość białka.
  • Nawóz AMINOMAG ACTIV produkowany przez Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno za najnowszej generacji nawóz o właściwościach biostymulujących wykazujący wyjątkową efektywność w aktywacji fotosyntezy oraz produktywności roślin.
  • Mieszanka paszowa Ketoza Bolus produkowana przez TRANS FEED Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa za doskonałe źródło energii dla krów wysokowydajnych ograniczające ryzyko wystąpienia ketozy.
Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: