Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Opolagra 2018 już w ten weekend

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już w najbliższy weekend, od 15 do 17 br., odbędzie się XV edycja największej wystawy...

Już w najbliższy weekend, od 15 do 17 br., odbędzie się XV edycja największej wystawy rolniczej w Polsce, czyli Opolagra.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Opolagra 2018

Opolagra jest miejscem spotkań wszystkich miłośników techniki rolniczej. W trakcie tegorocznych targów odbędą się liczne pokazy maszyn oraz sprzętu rolniczego, dzięki którym przybyli gospodarze będą mogli obejrzeć maszyny, a także przetestować je na odpowiednio przygotowanych i wyznaczonych torach. Setka maszyn wyruszających w szczere pole podczas pracy stworzy widowisko przyciągające co roku tysiące zwiedzających.
 
Podczas tegorocznej edycji pokazów polowych pojawią się kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasoowijarki, sieczkarki czy owijarki. Atrakcją dla przybyłych będzie pokaz opryskiwacza w trakcie przejazdu przez specjalnie skonstruowany tor przeszkód.
 
Poza tym, każdy kto pojawi się na Opolagrze będzie mógł zobaczyć w jaki sposób należy umyć maszynę po ukończeniu prac polowych. Natomiast Akademia Opon Grasdorf przedstawi temat ogumienia maszyn rolniczych. W trakcie targów obędą się też pokazy zbioru zielonek wzbogacone o Valtrę Silesię Show. Co więcej, odbędzie się towarzyszący Opolagrze MANITOU CUP – trwający przez 3 dni konkurs dla operatorów maszyn roboczych. Odpowiednio opracowane i wyznaczone tory z przeszkodami będą synchronicznie pokonywane przez wszystkich uczestników konkursu. Również i widzowie będą mogli się wykazać podczas konkursu.
 
Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra
 
W trakcie Opolagry 2018 zostanie rozegrane w tym roku kolejne starcie w ramach „Precyzyjnego Gospodarza”. W tym roku o miano Precyzyjnego Gospodarza uczestnicy będą walczyć na ładowarce Giant. Zadaniem każdego uczestnika, który weźmie udział w konkursie będzie odstawienie ruchomego "ładunku" na przyczępę Metal-Fach w określonym miejscu. 

Jak zawsze wygrywa ten uczestnik, który wykona zadanie najprecyzyjniej i najszybciej. 
 
Zapisy do turnieju Precyzyjny Gospodarz odbywają się na stoisku Portalu Gospodarz.pl oraz na stronie konkursu: http://www.gospodarz.pl/turniej

Śląska Wystawa Bydła Hodowlanego
 
Podczas Wystawy w Kamieniu Śląskim, odbędzie się również towarzysząca targom Śląska Wystawa Bydła Hodowlanego, podczas której zostanie zaprezentowane bydło z terenów Opolszczyzny, Śląska oraz Dolnego Śląska. W trakcie Wystawy będzie wyłoniony Superczempion Opolagry, a najlepsze okazy będzie można nabyć podczas aukcji. Natomiast w ostatni dzień targów, czyli niedzielę odbędzie się malowniczy konkurs Młodego Hodowcy.

Opolagra daje możliwość wspólnych dyskusji i wzajemnej wymiany doświadczeń. To miejsce, które otwiera drzwi do nawiązywania nowej współpracy z wystawcami oraz jest doskonałą okazją do nabycia maszyn rolniczych w atrakcyjnych cenach. Na te kilka dni, zachodnio-południowy region naszego kraju zamieni się w miejsce pełne atrakcji dla gospodarzy z regionu, a także umożliwi im zapoznanie się z nowinkami technicznymi oraz technologicznymi.
 
Miejsce – Kamień Śląski
Termin – 15-17 czerwca 2018 r.
Godziny – od 9:00 do 18:00
Wstęp – bezpłatny, parking - 5 zł w piątek i sobotę, 10 zł w niedzielę
 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie

  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolska Wystawę Bydła Hodowlanego, XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które...
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Produkcja mleka i pogłowie krów w Unii Europejskiej
 • Produkcja mleka i pogłowie krów w Unii Europejskiej

  W Unii Europejskiej będącej największym na świecie producentem mleka krowiego, w 2017 r. produkcję surowca oceniono na 165,4 mln ton, tj. o 1,5% więcej niż w 2016 r.
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl