| Autor: redakcja12

Podumowanie AGRO SHOW BEDNARY 2017

Na temat organizacji całej Wystawy Rolniczej, liczbie wystawców czy atrakcjach jakie czekały na zwiedzających w tym roku, opowiedział Dyrektor Targów Rolniczych w Bednarach, Michał Spaczyński.

W AGRO SHOW BEDNARY 2017 wzięło udział siedmiuset sześćdziesięciu wystawców. Warto podkreślić, że stu wystawców przybyło do Bednar zza granicy aż z dwudziestu pięciu krajów. Część z nich przyjechała na Wystawę Rolniczą z egzotycznych państw, jak np. Chiny, Indie czy też Turcja.
 
- Jeśli chodzi o zwiedzających, frekwencja jest dosyć duża mimo niesprzyjającej aury pogodowej. Szacujemy, że w Wystawie weźmie udział w tym roku ponad sto trzydzieści tysięcy zwiedzających. Bardzo się cieszymy z tego, że pomimo tak trudnych czasów, tak wielu i zwiedzających i wystawców przyjeżdża do nas do Bednar – mówi dyrektor Wystawy Rolniczej AGRO SHOW BEDNARY, Michał Spaczyński.
 
Podczas Targów Rolniczych odbywały się pokazy poszczególnych maszyn, które były prezentowane na pasie startowym, jak również na ringach pokazowych.
 
Jedną z najnowszych atrakcji dla przybyłych zwiedzających była Wioska Bezpieczeństwa, w której każdy rolnik mógł dowiedzieć się jakie są najważniejsze aspekty, na które powinien zwracać szczególną uwagę, tak, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas pracy na terenie gospodarstwa.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!