| Autor: anna_plodowska

Przetestuj i kup! Wystawa maszyn rolniczych

28 maja br. od godz. 11 w miejscowości Biała Podlaska, odbędzie się VIII Edycja pokazów polowych uprawy i siewu, połączonych z wystawą maszyn rolniczych i nie tylko.

Przetestuj i kup! Wystawa maszyn rolniczych

VIII Edycja pokazów polowych uprawy i siewu

 
W tegorocznych pokazach pragniemy skoncentrować się szczególnie na zaprezentowaniu NOWOŚCI produkcyjnych i technologicznych zastosowanych jako odrębne maszyny. Ponadto, chcemy przybliżyć ich dostępne opcje, ułatwiające ich pracę w rolnictwie, a także zwrócić uwagę na firmę, co jednak jest bardzo istotne przy wyborze danego sprzętu. Organizowane co roku pokazy, dają dystrybutorom oraz producentom możliwość do zaprezentowania najnowszych propozycji sprzętów i środków do produkcji rolnej.
 
Ponadto, każdy klient, który będzie uczestniczyć w wydarzeniu, będzie mógł pod opieką przeszkolonej osoby przetestować, a następnie zakupić taki sprzęt. To wydarzenie jest doskonała platformą do wymiany doświadczeń przedstawicieli branży rolniczej, a także zaprezentowaniu nowości na sezon 2017. To również czas, który  jest rozpoczęciem cyklu paneli szkoleniowych, prelekcji i warsztatów zaplanowanych na 2017 rok.
 
W ubiegłorocznej edycji zaprezentowaliśmy sprzęt rolniczy od ponad 35 producentów związanych zarówno z uprawą .i siewem, jak również w działach zielonkowym, sadowniczym, inwentarskim, komunalnym oraz leśnym. Większość pokazów, które organizujemy jest nagrywana oraz udostępniana na Naszej stronie oraz w mediach społecznościowych, które prowadzimy ze szczególną uwagą. Dodatkowo, w celu odpowiedniego nagłośnienia wydarzenia, dbamy o odpowiedni patronat medialny, zarówno lokalny jak i krajowy.

Czytaj dalej na następnej stronie program wystawy...


Tagi:
źródło: