| Autor: mikolaj

POLAGRA-PREMIERY 2014 już w najbliższy weekend

Już 30 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ruszy POLAGRA-PREMIERY 2014. W 2014 roku organizatorzy spodziewają się 50 000 zwiedzających, którzy będą mogli zobaczyć tysiące propozycji produktowych zaprezentowanych przez 360 wystawców. Tegoroczna wystawa odbędzie się w 12 pawilonach o łącznej powierzchni 50 000 mkw.

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
- 30. stycznia rozpoczynamy najważniejsze wydarzenie branży rolniczej organizowane w halach w Polsce - targi Polagra Premiery. Targi Polagra Premiery to ponad 500 marek prezentowanych przez 300 wystawców w 12 pawilonach wystawienniczych, gdzie poruszymy 2 tematyki uprawy roślinnej i po raz pierwszy podczas targów Polagra-Premiery hodowli zwierząt - mówi w rozmowie z Gospodarz.tv Tomasz Kobierski, wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Przez cztery targowe dni Gospodarze będą mogli uczstniczyć w wielu konferencjach i seminariach oraz przede wszystkim w prezentacjach nowości rynkowych. Po raz pierwszy na POLAGRA-PREMIERY obędzie się Agro Vip Night. Będzie to premiera 10 maszyn i urządzeń rolniczych na rynku polskim, skierowana do dużych gospodarstw rolnych. Nowości zostaną zaprezentowane w oprawie godnej premier najnowszych samochodów znanych nam z gal w Genewie czy Frankfurcie, przy oprawie multimedialnej, gdzie będzie można poznać pierwsze informacje o tych maszynach.
 
- Warte podkreślenia jest to, że każdy rolnik, który skontaktuje się z nami internetowo, będzie mógł wejść na teren targów poznańskich bezpłatnie - przypomina Tomasz Kobierski, zapraszając - już dzisiaj zarówno tych rolników, którzy chcą przyjechać grupą zorganizowaną, jak i indywidualnych do kontaktu z nami po odbiór takich zaproszeń.

Jak zapewnia wiceprezes MTP te 4 dni będą warte, by spędzić je w Poznaniu, gdzie będą czekać najnowsze technologie oraz informacje o regulacjach prawnych, które wejdą w życie w niebawem i będą decydowały o przyszłości rolnictwa w Polsce.


Przypominamy także, iż specjalnie dla naszych Gospodarzy przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki na POLAGRA-PREMIERY 2014. By je otrzymać należy napisać maila na pp14@gospodarz.pl i zgłosić chęć ich otrzymania. Uwaga! Zostały ostatnie sztuki.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!