| Autor: mikolaj

POLAGRA-PREMIERY 2014 ostatni dzień targów

Niedziela, 2 lutego 2014 r. to ostatni dzień targów POLAGRA-PREMIERY 2014. Niestety to co dobre szybko się kończy, nie inaczej jest z tegoroczną wystawą maszyn rolniczych w Poznaniu. Organizatorzy na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich przygotowali 12 pawilonów wypełnionych najnowocześniejszym sprzętem rolniczym. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z ostatniego dnia targów POLAGRA-PREMIERY 2014.

POLAGRA-PREMIERY 2014 ostatni dzień targówMiędzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery 2014

NIEDZIELA 2 lutego 2014 r.
 
9.00 – 17.00 - Nowoczesna Gospodyni – Wydarzenie całodniowe dla kobiet (metamorfozy, makijaż, kiermasz produktu regionalnego i przedmiotów artystycznych)

Pawilon 7
 
Ostatni dzień targów POLAGRA-PREMIERY 2014 to przede wszystkim czas na odwiedzenie ponad 350 stoisk i zapoznanie się z ofertą przeszło 500 marek, które zagościły w Poznaniu. Na niedzielę nie przewidziano bowiem żadnych innych edukacyjnych atrakcji, co pozwoli wszystkim zwiedzającym skupić się na najnowszych nowinkach w technice rolniczej.

Tych, którzy nie mogą przybyć na Targi lub odwiedzili teren Międzynarodowych Targów Poznańskich we wcześniejszych dniach tradycyjnie zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z ostatniego dnia POLAGRA-PREMIERY 2014 na Portalu Gospodarz.pl. Transmisję możecie oglądać w tym temacie lub przechodząc do relacji (kliknij).

Obejrzyj galerie zdjęć z POLAGRA-PREMIERY 2014

Czytaj: Złote Medale Targów POLAGRA-PREMIERY wręczone!

Plan terenu

Plan targów Polagra-Premiery 2014
(kliknij, aby powiększyć)
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!