| Autor: mikolaj

Za nami POLAGRA-PREMIERY. Tegoroczny sezon rolniczy uznajemy za otwarty

Za nami szósta edycja Targów POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 21-24 stycznia 2016 roku odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Za nami POLAGRA-PREMIERY. Tegoroczny sezon rolniczy uznajemy za otwartyPOLAGRA-PREMIERY

 – W tegorocznej odsłonie wydarzenia odnotowaliśmy liczny udział specjalistów z branży rolniczej, a także indywidualnych odbiorców maszyn, urządzeń i usług rolniczych – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. –  Dla wszystkich uczestników Targów POLAGRA-PREMIERY cztery dni pełne były intensywnej pracy. Wystawcy przeprowadzili wiele rozmów biznesowych, udzielali porad, opowiadali o najnowszych produktach. Zwiedzający natomiast poszukiwali odpowiednich dla siebie ofert i brali udział w licznych seminariach – dodaje.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to wydarzenie o zasłużonej renomie. Znaczenie Targów w branży rolniczej dostrzega Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które po raz kolejny objęło honorowym patronatem czterodniowe święto rolników. Wśród znamienitych gości pojawił się Jacek Bogucki, sekretarz stanu, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, który wraz z Przemysławem Trawą, prezesem Międzynarodowych Targów Poznańskich, wziął udział w uroczystym otwarciu Targów i zwiedzaniu bogatej ekspozycji. Rangę Targów podkreślają także najważniejsze w branży rolniczej związki i stowarzyszenia. Aż 9 z nich wsparło wydarzenie, obejmując je patronatem branżowym.
 
(kliknij, aby powiększyć)

Rolnictwo w jednym miejscu
 
Tegoroczna ekspozycja Targów POLAGRA-PREMIERY zajęła ponad 56.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Tegoroczna POLAGRA-PREMIERY to przeszło 380 wystawców, 500 marek, 200 przedstawicieli mediów, 38 produktów wyróżnionych Złotym Medalem MTP, 400 autokarów z całego kraju, setki nowości. Dane te potwierdzają, że branża rolnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów POLAGRA-PREMIERY to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia  Jakub Patelka. – To sukces dla całej branży rolniczej. Wielkie zwycięstwo Targów POLAGRA-PREMIERY potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona 45.363 osób dodaje.


Czytaj dalej na następej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!