| Autor: redakcja1

POLAGRA-PREMIERY - po raz kolejny pobudzi do rewolucji w branży rolniczej

Niespełna trzy miesiące dzielną nas od największego halowego wydarzenia w branży rolniczej – Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Przedsięwzięcie odbywające się w cyklu dwuletnim wyróżnia biznesowy charakter, prezentacja prawdziwych premier na polskim rynku, a także niezwykle efektowna ekspozycja i rewelacyjna atmosfera. Wszystkie te elementy przyciągają dziesiątki tysięcy rolników z Polski i całej Europy.

POLAGRA-PREMIERY - po raz kolejny pobudzi do rewolucji w branży rolniczej

POLAGRA-PREMIERY 2016

Jak zapewniają organizatorzy, przyszłoroczna odsłona czterodniowego rolniczego święta zaciekawi bogatą ofertą praktycznych maszyn, funkcjonalnego sprzętu i narzędzi rolniczych. W halach wystawowych zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania z zakresu uprawy i hodowli, a także szeroka oferta nawozów, środków do ochrony roślin, dodatków paszowych. Wśród wystawców znajdą się również firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt zootechniczny, weterynaryjny oraz artykuły związane z wyposażeniem maszyn rolniczych. W gronie wystawców znaleźć będzie można także  przedstawicieli wiodących wydawnictw na rynku rolniczym oraz najważniejszych związków i stowarzyszeń.
 
Najważniejsze to zaspokoić potrzeby
 
Szósta odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY zaskoczy licznymi nowościami produktowymi,  zaspokoi ciekawość pasjonatów mocnych wrażeń emocjonujących się licznymi pokazami maszyn oraz zadowoli miłośników rolnictwa, dostarczając im niezapomnianych doznań. Główny cel Targów z pewnością zostanie osiągnięty. Targi utrzymają również wysoki odsetek osób decyzyjnych i specjalistów z branży rolniczej wśród gości.
 
Jak wyprzedzić konkurencję?
 
Targi POLAGRA-PREMIERY to nie tylko prezentacja najnowszych maszyn z całego świata. To przede wszystkim siła napędowa pobudzająca do rewolucji w polskim rolnictwie. Od lat bowiem zarówno wystawcy, jak i zwiedzający dają Targom bardzo wysokie noty. A wszystko, dzięki odpowiednio dopasowanej randze wydarzeń towarzyszących, które wyznaczają trendy w tej ważnej gałęzi gospodarki. – Wszystkie prowadzone działania promocyjno-sprzedażowe przez zespół POLAGRA-PREMIERY uwieńczone są sukcesem. Przyszłoroczna edycja Targów zapowiada się bardzo  okazale. Na pewno spełni pokładane w niej oczekiwania i jeszcze bardziej ugruntuje swoją pozycję wśród targów rolniczych na świecie – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Liczymy, że nasi wystawcy udowodnią, iż integracja poszczególnych procesów w działalności rolniczej może mieć pozytywny wpływ na koszty, jakość produktów i kwestie ekologiczne – pointuje Jakub Patelka.
 
Zobacz relację z targów POLAGRA-PREMIERY 2014


Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!