| Autor: mikolaj

Polska żywność na targach PLMA’s World of Private Label w Amsterdamie

W Amsterdamie odbywają się targi PLMA’s World of Private Label, na których producenci żywności, kosmetyków i sprzętu kuchennego prezentują swoje oferty adresowane do firm prowadzących sprzedaż pod marką własną.

Polska żywność na targach PLMA’s World of Private Label w Amsterdamie

Sektor ten z roku zwiększa swój udział w rynku, a ze względu na fakt, że sprzedaż taką prowadzą duże sieci handlowe, zainteresowanie podjęciem z nimi współpracy jest bardzo duże.

Wśród ponad 2200 wystawców nie brakuje polskich firm, których jest blisko 90 (w większości z branży spożywczej). Agencja Rynku Rolnego zorganizowała jedno z 53 stoisk narodowych o powierzchni 54 m2, na którym  swoje wyroby prezentuje 5 producentów: Activ PPHU (soki jabłkowe, jabłkowo-owocowe), Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „Słowianka”, Melvit S.A. (produkty przemiału zbóż), ZM „Mościbrody” (wędliny) oraz ZM „Pekpol Ostrołęka” (wędliny). Jak zwykle, polskie produkty bardzo smakują odwiedzającym targi i jest szansa na to że zagoszczą one w większej ilości na zagranicznych półkach sklepowych. Agencja Rynku Rolnego zaprasza do hali 8 na stoiska 8804, 8806, 8808, 8905, 8907 i 8909.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!