Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH 2017 w Minikowie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 1-2 lipca 2017 r. w Minikowie podczas Targów AGRO-TECH odbyły się kolejne tegoroczne...

W dniach 1-2 lipca 2017 r. w Minikowie podczas Targów AGRO-TECH odbyły się kolejne tegoroczne eliminacje w turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz na AGRO-TECH Minikowo
 
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogły przystąpić osoby, które posiadały prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację otrzymali pomarańczowe koszulki, które zdobyć można tylko poprzez udział w konkursie. Zaraz po krótkiej instrukcji głównego sędziego, według kolejności zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie, których dopingowały rodziny i znajomi.

W 2017 roku jak i rok wcześniej każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże w dużej mierze unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełnił ciągnik Zetor Proxima, do którego przytroczona została lanca. Uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe.


Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 5 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.

Poziom uczestników był niezwykle wyrównany, a dodatkowo jeszcze wystartowały cztery panie, co jeszcze bardziej zmotywowało męską część zawodników. Przez to walka o miano „Precyzyjnego Gospodarza” była jeszcze bardziej zacięta, a czasy tak bliskie, że nierzadko uczestników dzieliła jedna sekunda.
 
Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl. W sobotę w zawodach zwyciężył Tomasz Malinowski z czasem – 1:50, z kolei w niedzielę – Karol Dobaczewski z czasem – 1:19. Serdecznie gratulujemy!

Przejdź na następną stronę by zobaczyć wyniki konkursu Precyzyjny Gospodarz...

1 2

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl