| Autor: mikolaj

Precyzyjny Gospodarz na Targach Opolagra - zapowiedź

W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w V sezonie konkursu wyłoniliśmy podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie. Następnych poznamy na Targach Opolagra 2016.

Precyzyjny Gospodarz na Targach Opolagra - zapowiedź
Precyzyjny Gospodarz w nowej formule zadebiutował na Targach AGRO-PARK w Lublinie

Precyzyjny Gospodarz 2016

W 2016 roku Gospodarze rozpoczęli zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie. W porównaniu do zeszłorocznej edycji zmieniła się ponownie sama formuła konkursu. W poprzedniej edycji uczestnicy zmagali się z torem sprawnościowym, w którym to ciągnik Zetor otrzymał tura, a wolnostojąca przyczepa Metal-Fach posłużyła jako "gwóźdź programu".

Jak to wygląda w tym roku? W piątej edycji turnieju Precyzyjny Gospodarz każdy z zawodników będzie miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże nieco unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełni ciągnik Zetor, do którego przytroczona zostanie lanca. Uczestnicy mają za zadanie przekłuć balonik znajdujący się na przyczepie Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należy powrócić na miejsce startowe.

Już dziś zapisz się do konkursu Precyzyjny Gospodarz

Tak jak dotychczas istnieją dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich i zarazem najbardziej wygodna, polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy na stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześnie zapisać się do konkursu "i mieć spokój". Niezliczone są bowiem przypadki Gospodarzy, którzy chcieli wziąć udział w zabawie, gdy lista uczestników była już zamknięta.

Konkurs Precyzyjny Gospodarz na Targach Opolagra 2016 odbędzie się w sobotę i niedzielę o godzinie 12:00.

Zobacz jak bawili się gospodarze podczas konkursu Precyzyjny Gospodarz na Opolagrze 2015

Niezmienna pozostaje także weryfikacja osób chętnych wzięciem udziału w turnieju. Gospodarze w dniu konkursu muszą okazać ważne prawo jazdy kategorii B i przejść badanie alkomatem. Podobnie jak w ubiegłym roku i zgodnie z obowiązującym prawem, dopuszczalna wartość alkoholu we krwi nie może przekroczyć 0,2 promila.


 



Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!