| Autor: kkj6

Relacja z IV Regionalnych Targów Rolniczych Gołaszyn – Wiosna 2011

W trzecim majowym weekendzie, czyli w dniach 14-15 maja tego roku w Gołaszynie, w gminie Bojanowo odbyły się Regionalne Targi Rolnicze – Wiosna 2011.

Relacja z IV Regionalnych Targów Rolniczych Gołaszyn – Wiosna 2011


Głównym organizatorem tychże targów był Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, współorganizatorami Starostwo Powiatowe w Rawiczu, a także Gmina Bojanowo. Z kolei honorowy patronat objął Wojewoda Wielkopolski oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.


Targi te były doskonała okazją do spotkania się przedsiębiorstw, których działalność jest ściśle powiązana z rolnictwem oraz rolników i mieszkańców Wielkopolski.


Po raz kolejny zwiedzający mogli podziwiać ekspozycję blisko 100 firm z przeróżnych branż. Nie zabrakło tu takich dziedzin jak technologia, technika czy produkcja rolnicza. W związku z tym każdy odwiedzających miał okazję nie tylko do zapoznania się z ofertą, ale również do zadania szeregu nurtujących go pytań czy możliwości dokładnego obejrzenia maszyn.


Oczywiście można było skonsultować się czy pójść po radę do specjalistycznych firm oraz ośrodków doradczych, gdzie zainteresowani uzyskiwali odpowiedzi na pytania związane z tak ważnym tematem jakim są unijne dotacje.


Naturalnie nie zabrakło także konkursów i występów artystycznych umilających zwiedzającym czas. Również pasjonaci ogrodnictwa mieli okazję do zakupienia różnorodnych roślin. Dla zmęczonych i głodnych były ciepłe posiłki. Nie zapomniano o najmłodszych i dla nich też przygotowano szereg atrakcji.


Zapraszamy do obejrzenia galerii z targów
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!