| Autor: redakcja1

Relacja z targów Zielone Agro Show

W dniach 21-22 maja tego roku w miejscowości Kąkolewo odbyły się X Targi Zielone Agro Show.

Relacja z targów Zielone Agro Show
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
Targi te to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą firm działających w branży rolniczej. W wiosennej edycji targów Agro Show można było zobaczyć wiele takich urządzeń jak: kosiarki, kombajny, traktory, prasy, przyczepy zbierające itp.


Jak co roku można było obejrzeć maszyny nie tylko w stanie spoczynku, ale także podczas pracy w polu. Niestety w dalszym ciągu jest rzadkością możliwość obserwacji przez zwiedzających maszyn w trakcie pracy. Niemniej jednak dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poletek doświadczalnych można było porównać działanie urządzeń i ich wydajność.


Co jest niezwykle ciekawe, otóż tegoroczną imprezę uświetnił również pokaz wypasu bydła oraz ich zaganiania. Nie obeszło się bez prezentacji ogrodzeń dla zwierząt czy specjalnych urządzeń do ich czyszczenia.


Naturalnie odbyły się także wykłady prowadzone przez ekspertów z zakresu dotacji unijnych w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


Do tego piękna i słoneczna pogoda dopisywała zarówno wystawcom, organizatorom jak i zwiedzającym. No cóż, każdy znalazł tu coś dla siebie i co jest niezwykle ważne, otóż wstęp był dla wszystkich bezpłatny.


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!