| Autor: redakcja1

Rolnicza wiosna z AGROTECHEM

Ponad 61 tysięcy zwiedzających, ponad 700 wystawców, nowości branży rolniczej - warto przyjechać na AGROTECH 2016. W ocenie organizatorów trzydniowe Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Kielcach są największą w Polsce imprezą branży rolniczej odbywającą się w halach.

Rolnicza wiosna z AGROTECHEM

AGROTECH Kielce 2016

Wydarzenie od 21 lat organizowane w Targach Kielce jest jedną z dwóch imprez najchętniej odwiedzanych przez rolników. AGROTECH to także ulubione miejsce spotkań wystawców z klientami. Nic dziwnego, że co roku rekord targowy goni rekord! Targi odbęda się już 18-20 marca 2016 r.
 
AGROTECH to lata doświadczeń i targowej specjalizacji, co pozwala szybko i skutecznie reagować na potrzeby wystawców i zwiedzających. Można śmiało powiedzieć, że to część tradycji polskiego rolnictwa. W ciągu kilkudziesięciu edycji targi rolnicze w Kielcach zapracowały na swój sukces - w 2015 roku podczas AGROTECHU zaprezentowało się ponad 700 czołowych wystawców z Polski oraz z kilkunastu krajów świata: Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech. 
 
- Po raz pierwszy AGROTECH  w 2015 roku przekroczył także 60 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Podczas imprezy dodatkowo na terenie zewnętrznym stanął największy w Europie namiot z częścią ekspozycji. Targi zwiedziło 61,5 tysiąca osób, w tym zwiedzający zza granicy. Przyjeżdżają do nas grupy zorganizowane, z Ukrainy, Słowacji, ale też innych państw Unii Europejskiej.  Ta duża frekwencja odwiedzających i jednocześnie często kupujących osób, to nasz wielki atut - mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

- Warto dodać, że AGROTECH to targi w dobrym wiosennym czasie, w dobrym miejscu, jakim są Targi Kielce i z dobrym dojazdem. Po modernizacji infrastruktury targowej i okołotargowej, komunikacja z resztą kraju i dojazd do targów jest bardzo wygodny. W 2016 roku zapraszamy do Kielc 18-20 marca.

Zobacz relację z Targów AGROTECH 2015


Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!