| Autor: redakcja1

AGRO-PARK w Lublinie już w marcu 2016 r.

W dniach 5-6 marca 2016 roku w Lublinie odbędzie się dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Wydarzenie kierowane do rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw oraz młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych, zapowiada się bardzo imponująco. Dwudniowe święto to silnie przesiąknięte biznesem wydarzenie, które wystawcom dostarcza fachową publiczność, a przedsiębiorcom odwiedzającym ekspozycję nowatorskie pomysły.

AGRO-PARK w Lublinie już w marcu 2016 r.

AGRO-PARK 2016

Kolejna odsłona imprezy organizowana jest przez trzy doświadczone na rynku targów oraz w branży rolniczej podmioty: Targi Lublin, Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. – Do tej pory AGRO-PARK zawsze bardzo dobrze wpisywał się w oczekiwania wystawców i zwiedzających, dlatego liczymy, że najbliższa edycja po raz kolejny zaspokoi potrzeby przedstawicieli z branży rolniczej – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP. – Najbliższe Targi zapowiadają się bardzo obiecująco – zaznacza Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – Wierzymy, że producenci i dystrybutorzy docenią wysoką frekwencję oraz atmosferę sprzyjającą nawiązaniu kontaktów handlowych, a zwiedzający  bogatą ofertę oraz możliwość poszerzenia wiedzy podczas ciekawych wykładów prowadzonych przez znanych na rynku specjalistów – dodaje.

PREMIERY na AGRO-PARK Lublin

Zaletą Targów AGRO-PARK w Lublinie jest możliwość obejrzenia bogatej ekspozycji maszyn i urządzeń rolniczych, porównanie oferty wiodących w regionie dealerów, dystrybutorów i producentów oraz wybranie niezbędnego do pracy w polu asortymentu. Udział w dwudniowym evencie dla rolników to niezbędny krok w procesie podjęcia decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt. To także niepowtarzalna okazja do tego, by poszerzyć wiedzę na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt poprzez rozmowy z wystawcami i udział w fachowych seminariach. Jak widać, to wydarzenie o zasłużonej renomie, w którym naprawdę warto uczestniczyć. – Blisko 100 firm potwierdziło swój udział w marcowych Targach, podczas których odbędzie się m.in. PREMIERA marki SKY, którą pierwszy raz na rynku wschodnim zaprezentuje firma KORBANEK. Nowością będzie także włoska marka Celli oraz francuska Silofarmer – opowiada Łukasz Rachubiński. – Pełną ofertę maszyn przedstawi Agromarket, Techmlek pojawi się z ciągnikami marki KUBOTARoltex Krasystaw  z maszynami Claas, a Rolmax Gabriel Kurzyna z ciągnikami New Holland dodaje.


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!