| Autor: redakcja6

Rolno-Przemysłowe Targi ROLEXPO 2014 - podsumowanie

Rolno-Przemysłowe Targi ROLEXPO 2014, odbyły się w dniach 23-24 sierpnia 2014 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Rolno-Przemysłowe Targi ROLEXPO 2014 - podsumowanieZdaniem organizatorów ROLEXPO to największa wystawiennicza impreza rolno-przemysłowa na terenie zachodniego Mazowsza. Szeroki program wydarzeń towarzyszących, wykłady, pokazy w terenie, czy bezpłatne porady specjalistów to tylko nieliczne atrakcje targów. Do tego promocje, konkursy, z których zwiedzający mogli skorzystać na miejscu. Na targach zaprezentowało się około 100 Wystawców. W ciągu tych dni targowych, odwiedziło blisko osiem tysięcy zwiedzających.

Goście ROLEXPO 2014

Organizatorzy za udział w wydarzeniu dziękują wszystkim wystawcom, patronom honorowym i medialnym oraz organizacjom i stowarzyszeniom, które podjęły współpracę z nami. Specjalne podziękowania składamy Mazowieckiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego z oddziałem w Bielicach, który zaangażował się w merytoryczne i techniczne wsparcie imprezy. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu kolejnej edycji i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia. Targi odbyły się pod patronatem najwyższych władz państwowych oraz renomowanych organizacji branżowych m.in. Ministerstwa Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego, Wojewody Mazowieckiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Gośćmi uroczystości otwarcia ROLEXPO 2014 byli: Zastępca Burmistrza Miasta Sochaczew - Marek Fergiński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Mieczysław Głuchowski, Dyrektor Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych – Agata Kalińska oraz Dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – Andrzej Kamasa.

II edycja Targów ROLEXPO

Sierpniowa edycja Targów ROLEXPO 2014 zgromadziła wielu Wystawców dzięki temu można było zapoznać się z popularnymi i poszukiwanymi produktami i usługami. Nie zabrakło nowości oraz niestandardowej oferty rynkowej. Tematem wiodącym tegorocznej edycji Targów ROLEXPO był pokaz nowości na rynku rolniczym jak i promocja polskiej żywności regionalnej.

(kliknij, aby powiększyć)


Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!